Durex® - naucz się, jak uprawiać seks oralny

Fellatio zawsze zaspakaja mężczyznę, ale jeśli będzie dobrze wykonane, powinno doprowadzić go do szaleństwa. Czy jest to wynik porannego wzwodu, czy sposób na epickie zakończenie gorącego wieczoru, fellatio stanowi doskonałą zabawę, która nie musi być zarezerwowana wyłącznie na jego urodziny.

Relaks

Pierwsze kroki w seksie oralnym mogą być zniechęcające – twoja twarz jest bezpośrednio przy intymnych częściach ciała partnera, a te za chwilę znajdą się w twoich ustach. Tak dochodzimy do pierwszego kroku: zrelaksuj się. Jeśli czujesz się niekomfortowo, całe doświadczenie nie będzie przyjemne ani dla Ciebie, ani dla Twojego partnera. Jeśli klęczysz na podłodze – podłóż pod kolana poduszkę. Niektórzy mężczyźni mogą próbować kontrolować intensywność ruchów przytrzymując Ci głowę – jeśli nie podoba Ci się takie podejście, śmiało o tym powiedz i ustalaj własny rytm.

Drażnienie się też jest przyjemnością

Możesz zacząć od delikatnego dotyku przez bieliznę tak, aby spowodować jego podniecenie. Możesz też szeptać mu do ucha wyjawiając, co zamierzasz mu zrobić. Jeśli poczujesz, że jest podniecony i ma wzwód, powoli przesuwaj się w dół, aż znajdziesz się pomiędzy jego nogami. Wówczas zacznij zdejmować jego bieliznę. Jeśli penis nie jest w pełnym wzwodzie, możesz go też wziąć całego do ust drażniąc nimi poczuć, jak wzrasta, podczas gdy dotykasz go językiem.

Głębokie gardło nie musi być trudne

Kiedy już zaczniesz, możesz też lizać i całować penis wzdłuż całej jego długości tak, aby zwiększyć podniecenie. Gdy penis jest w pełnym wzwodzie, możesz spróbować techniki głębokiego gardła. Nie jest to zabawa dla każdego, a jeśli masz silny odruch wymiotny będzie to wymagało szczególnej koncentracji . Próbując techniki głębokiego gardła obejmij penisa ustami i postaraj się, aby zęby nie dotykały żołędzia – może to być bolesne dla mężczyzny. Zacznij lekko poruszać głową w górę i w dół, oddychając przez nos i uważając, aby nie wycofać się za daleko. Pamiętaj – powolne, zmysłowe ruchy potrafią przynieść wiele przyjemności. Niektórzy mężczyźni lubią stopniowe zwiększanie szybkości w miarę zbliżania się orgazmu. Jego reakcje pomogą Ci dostosować prędkość i rytm do jego oczekiwań.

Ręce na pokład

Po chwili stymulacji penisa ustami nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce. Zamień usta na dłonie i stymuluj go w ten sposób. Równocześnie z posuwisto-zwrotnym ruchem ręki możesz zacząć drażnić czubek penisa za pomocą ust i języka, co niechybnie doprowadzi go do granicy orgazmu. Żołądź to miejsce, gdzie zbiegają się końcówki nerwów, grających nieprzeciętną rolę w procesie ejakulacji.[1].

Szczęśliwe zakończenie

Każda kobieta ma własne preferencje jeśli chodzi o wypluwanie lub połykanie nasienia. Mężczyzna nie powinien zmuszać Cię do czegokolwiek, jeśli nie masz na to ochoty. Niektórzy mężczyźni uważają, że to niezwykle seksowne, kiedy przyjmujesz wytrysk do ust. Jeśli się na to decydujesz – daj mu znać, że sprawia Ci to przyjemność: podniecający dla niego może być nie tylko twój entuzjazm. Samo zmysłowe „mmm” powinno porazić jego ciało i męskość.

Jak podkręcić atmosferę

Kiedy już poznasz podstawy, możesz rozszerzyć swój repertuar o umiejętności, które uczynią jego orgazm prawdziwie elektrycznym. Jądra są zazwyczaj haniebnie i niesłusznie omijane podczas seksu oralnego. Tymczasem okazują się one tak podatne na dotyk i stymulację, że poświęcenie im odrobiny uwagi może wzbogacić seks oralny o nowy wymiar doznań. Możesz pieścić je dłońmi, w trakcie gdy penis znajduje się w twoich ustach lub delikatnie je ssać, stymulując równocześnie penisa dłonią. Możesz też spróbować wziąć go głębiej do ust: połóż się na łóżku, odchylając głowę do tyłu na krawędzi materaca gdy on będzie stał.

Zapamiętaj najważniejsze: seks oralny powinien być dla Ciebie przyjemnością nie mniejszą niż dla niego. Aby dać sobie wzajemnie więcej rozkoszy, można wykorzystać najstarszy znany trick – wprowadzenie dodatkowych elementów: kostki lodu w ustach lub żel smakowy – na przykład Durex Play Słodka Truskawka Żel intymny dla słodszych doznań, który dodaje aromatu i smaku, równocześnie zapobiegając wysychaniu ust. Wystarczy kilka kropel na dłoni, które wmasujesz w penisa, równocześnie stymulując go. Aromatyzowane prezerwatywy również działają podobnie do żelu, jednocześnie chroniąc przed chorobami, przekazywanymi drogą płciową.

[1]https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4896089/Alwaal, Amjad, Benjamin N. Breyer, and Tom F. Lue. “Normal Male Sexual Function: Emphasis on Orgasm and Ejaculation.” Fertility and sterility 104.5 (2015): 1051–1060. PMC. Web. 6 Sept. 2017.

Podobne wpisy