Odkryj nowe pozycje seksualne z Durex

Seks to zdecydowanie najstarsza rozrywka na świecie. Na przestrzeni tysiącleci ludzkość pozostawiła wiele wskazówek i porad dotyczących tego tematu. W związku z tym znalezienie nowych pozycji seksualnych w czasach, kiedy niewiele może nas zaskoczyć to nie lada wyzwanie! Wiele par przechodzi przez wzloty i upadki w kwestii eksperymentów w sypialni. Oczywiście na początek warto wiedzieć, czego szukamy i czego oczekujemy od seksualnych doświadczeń. Poniżej opisujemy kilka kwestii, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę, aby seks był po prostu lepszy.

Coraz bliżej

Zarówno kobiety i mężczyźni często zwracają uwagę na to, że chcieliby, aby uczucie intymności pomiędzy nimi a partnerami było silniejsze. Odnosi się to w szczególności do par, które są ze sobą od wielu lat, ponieważ w takich przypadkach zdarza się, że seks po jakimś czasie staje się rutyną. Pełne zaangażowanie w grę wstępną, sprawdzenie nowych pozycji, pełen namiętności kontakt wzrokowy i długie pocałunki to doskonałe sposoby na wzmocnienie uczucia wzajemnej bliskości. Pozycje, w których będziecie zwróceni twarzami do siebie (np. kwiat lotosu), które pozwalają na powolne, delikatne ruchy sprawdzą się tutaj najlepiej.

Gadżety erotyczne

To pewne – gadżety erotyczne sprawdzają się nie tylko podczas masturbacji, ale także podczas zbliżeń z partnerem. Istnieje wiele pozycji seksualnych, które nie angażują dłoni, dzięki czemu możecie pozwolić sobie także na zabawę wibratorem. Masażer Durex Intense Delight Bullet Wibrująca Rozkosz urozmaici poranny klasyczny seks, dzięki dodatkowej możliwości masażu łechtaczki. Przyjrzyjmy się na przykład pozycji „na łyżeczkę”. Jeśli zależy Wam na wyborze gadżetu, który przyniesie przyjemność obojgu w Was, wypróbujcie nakładkę wibracyjną Durex Intense Little Devil podczas seksu w pozycji misjonarskiej. Ta pozycja sprzyja stymulacji łechtaczki, podczas gdy nakładka zadba o długotrwałą erekcję, umożliwiającą głębszą penetrację.

Dla dłuższej przyjemności

Powszechnie wiadomo, że kobiety i mężczyźni potrzebują innej ilości czasu do osiągnięcia orgazmu. Dlatego poszukiwanie pozycji, która opóźniłaby wytrysk nie należy do rzadkości. Jeśli chodzi o wybór pozycji sprzyjających dłuższemu stosunkowi, najlepiej sprawdzają się te, które wymagają wolniejszych ruchów i opierają się na płytszej penetracji.

Pozycje, które charakteryzują się płytszą penetracją to dobry początek, jeśli zależy Wam na tym, aby mężczyzna nie dał się ponieść chwili zbyt szybko. Mimo, że pozycje siedzące sprzyjają głębokiej penetracji, wiążą się także z bardziej powolnymi ruchami i mniej intensywną stymulacją. Jakie są korzyści? W takich pozycjach będziecie mieć wolne dłonie, więc kiedy zrobi się naprawdę gorąco, możesz pomóc partnerce w osiągnięciu orgazmu za pomocą pieszczot dłońmi.

Jeśli jednak zależy Wam na dłuższym stosunku, ale powyższe metody Was nie przekonują, wypróbujcie pierścień erekcyjny Durex Pleasure Ring, który został zaprojektowany dla większej, długotrwałej przyjemności dla obojga partnerów.

Trochę wysiłku

Szukacie pozycji pełnej energii? Poniżej znajdziecie kilka opcji, które będą wymagały od Was trochę fizycznego wysiłku. Pozycje stojące będą wymagały od Was obojga sporo siły. Takie pozycje są nie tylko bardzo namiętne, ale także sprzyjają głębokiej penetracji, a pomiędzy kolejnymi ruchami będziecie musieli się trochę nagimnastykować. Jeśli jesteście wysportowani, wypróbujcie także pozycję nazywaną „motylem”, w której kobieta otacza nogami ramiona partnera. Ta pozycja stwarza okazję do niesamowitej penetracji i może być modyfikowana na wiele sposobów.

Poza domem

Ok, możecie nie mieć ochoty na nagi piknik na środku parku, ale to nie oznacza, że musicie uprawiać seks tylko w sypialni. Istnieje wiele pozycji, które możecie wykorzystać w spontanicznych sytuacjach, a niektóre z nich nie wymagają nawet zdejmowania ubrań! Pozycje, które najlepiej sprawdzą się w takich sytuacjach to na przykład te, w których będziecie siedzieć zwróceni twarzami do siebie. Możecie je wykorzystać na przykład, kiedy podczas wieczoru filmowego na kanapie nabierzecie ochoty na coś więcej, a nawet na kuchennym blacie, kiedy znudzi Wam się gotowanie obiadu. Jeśli macie ochotę na wspólną kąpiel w wannie, wypróbujcie pozycję Kwiat Lotosu.

Czasami wybór właściwej pozycji seksualnej, która przyniesie Wam obojgu przyjemność nie jest prosty. Dlatego mamy nadzieję, że nasze wskazówki będą dla Was przydatne. Pamiętajcie, aby nie bać się nowych doznań oraz o tym, że szczera rozmowa z partnerem jest najważniejsza.

Podobne wpisy