„Zręczny” sposób na podniecenie Twojego partnera

Intymność w pewnym sensie oznacza, że całe Twoje ciało jest dostępne dla partnera. Jest to doskonała szansa na poznawanie i podniecanie się nawzajem bez granic. Najlepszym sposobem na zaspokojenie swojego partnera jest używanie rąk do stymulacji lub do zabawy, co może zapewnić nowe doznania i pogłębić bliskość między Wami. Udany seks często rozpoczyna się od pełnej namiętności gry wstępnej. Na razie możesz nie znać wszystkich trików, ale jesteśmy tu po to, żeby dać Ci kilka wskazówek i zaproponować nowe taktyki. Dzięki nam zostaniesz mistrzem lub mistrzynią zręczności.

Niezręczne chwile

Niezręczne chwile i drobne potknięcia w sypialni mogą się przydarzyć każdemu, szczególnie jeśli nie masz dużego doświadczenia. Jednak nie przejmuj się! Seks to przede wszystkim dobra zabawa, a najlepszą reakcją w takim wypadku jest śmiech. Seks może być zabawny i na luzie. Ważne jest, żeby do tych niewielkich wpadek podchodzić z dystansem i szybko o nich zapominać. Nie poświęcaj temu zbyt dużo uwagi i wracaj do gry.

Daj się ponieść chwili

Jeśli jesteś w odpowiednim nastroju na seks, połowa sukcesu jest już za Tobą. Po pierwsze, poczucie komfortu i bycie rozluźnionym są tak samo ważne, jak to z kim jesteś. Jeśli coś Cię trapi lub powstrzymuje przed tym, żebyś mógł dać się ponieść chwili, może to być problemem dla Was obojga. Postaraj się więc ustalić co to jest i zastanów się, co mogłoby Ci pomóc. Gimnastyka, medytacja lub masaż to tylko niektóre spośród wielu technik które pomogą oczyścić Ci umysł i przygotują Cię na namiętny, wspaniały seks.
Pamiętaj, że rozbieranie jest zarówno aktem zaufania, jak i podniecania się nawzajem, tak samo jak pozwalanie się dotykać, pieścić i całować. Zacznij powoli. Pospieszanie może zepsuć nastrój. Zamiast tego dotykaj ramion swojego partnera, później rąk, możesz wrócić do szyi i posuwać się coraz niżej. Nie przechodź od razu do rzeczy, na początku zajmuj się całym ciałem swojego partnera. Nieważne czy się przytulacie, pieścicie czy nawet łaskoczecie- Wasze ręce i dłonie mogą być waszą strefą erogenną lub narzędziem podniecenia.

Propozycje

Dla niego: Mogłaś wcześniej słyszeć o wędzidełku: jest to profesjonalna nazwa obszaru pod nasadą penisa (pod krawędzią dolnej części). To miejsce ma potencjał, aby naprawdę zadziałać na Twojego partnera, ponieważ jest bardzo silnie unerwione. Przesuwanie palca po wędzidełku w kierunku czubka zastymuluje nerwy i da Twojemu partnerowi uczucie największego podniecenia.

Dla niej: Jak powszechnie wiadomo, podobną rolę w przypadku kobiet pełni łechtaczka, ale w przeciwieństwie do wędzidełka musisz się z nią trochę napracować. Podczas gry wstępnej możesz pieścić ją, znajdując miejsca, których dotykanie sprawia Twojej partnerce wyjątkową przyjemność. Zwróć jednak uwagę, że w wyniku zbyt intensywnej stymulacji niektóre miejsca mogą być zbyt wrażliwe na dotyk. Pamiętaj, że kobiety bardzo się różnią jeśli chodzi o to, co lubią, więc rozmawiaj z partnerką o jej preferencjach. Nie zasypuj jej pytaniami, ale co jakiś czas upewniaj się, że dotykasz ją w odpowiednich miejscach.

Podobne wpisy