Zaskocz swojego partnera

Fantastyczny seks oralny

Bardzo niewielu mężczyzn skarży się na jakość seksu oralnego, niezależnie od tego, jak niedoświadczona możesz być w tym zakresie. O ile w grę nie wchodzą ostre paznokcie i zęby, Twój partner z pewnością ucieszy się na propozycję seksu oralnego. Istnieją jednak sposoby udoskonalenia Twojej techniki – byś mogła zaoferować partnerowi coś nowego.

Po pierwsze należy pamiętać, że w dobrym fellatio liczą się zarówno dłonie, jak i usta. Odpowiednie nawilżenie również okaże się bardzo pomocne. Pomyśl o lubrykancie o owocowym smaku - np. Durex Play egzotyczna marakuja lub Durex Play soczysta wiśnia - nie tylko zapewni on łatwiejsze ruchy dłoni, ale także uprzyjemni seks oralny.

Pamiętaj, że podczas seksu oralnego jesteś narażona na choroby przenoszone drogą płciową takie jak rzeżączka i syfilis. Dlatego pamiętaj o użyciu prezerwatywy podczas seksu oralnego chyba, że badaliście się pod kątem chorób wenerycznych i macie pewność, że oboje jesteście zdrowi.

Szybkość, głębokość i ruch to podstawa podczas seksu oralnego. Zacznij powoli i stopniowo przyspieszaj zwracając uwagę, jaka szybkość wywołuje najbardziej pożądaną reakcję partnera. Filmy pornograficzne przedstawiają ostry, szybki seks oralny, jednak bardziej zmysłowe podejście również może być świetnym rozwiązaniem. Niektórzy mężczyźni lubią, kiedy kobieta przyspiesza w miarę zbliżania się do momentu szczytowania. Dopasuj się do ruchów jego bioder, by nadać odpowiednie tempo.

Aby samej nadawać tempo uprzedź partnera by nie trzymał cię za głowę i pamiętaj, że Twój komfort jest bardzo istotny.

I nie zapominaj o pieszczeniu ciała partnera dłońmi. Wielu mężczyzn lubi pieszczoty jąder, inni czerpią przyjemność ze stymulacji sutków lub prostaty. Możesz też zmieniać pozycję, by szybciej doprowadzić go do orgazmu.

Zmieniaj pozycję, by doprowadzić go orgazmu.

Podobne wpisy