Sztuka improwizacji

Zabawki erotyczne to świetne rozwiązanie jeśli chcecie urozmaicić swoje życie seksualne. Nie martw się, jeśli nie masz pod ręką żadnych profesjonalnych gadżetów. Możesz użyć tego, co znajdziesz w domu.

Maska na oczy

Wydawało Ci się, że maska z zeszłorocznego balu karnawałowego już do niczego się nie przyda? Pora wykorzystać ją podczas gry wstępnej! Poproś partnera, aby założył maskę w taki sposób, żeby nie widział co robisz. Teraz niech zgadnie, jaki będzie Twój następny krok. Kiedy nie możemy polegać na naszym wzroku, pozostałe zmysły wyostrzają się. Dlatego niespodziewany dotyk może spowodować niesamowite doznania.

Pędzelek do makijażu

Zapewne nigdy nie przyszło Ci do głowy, że pędzel do makijażu może sprawdzić się jako zabawka erotyczna. Drażnij nim skórę Twojego partnera, pobudzając najwrażliwsze miejsca i dostarcz mu nowych, ciekawych doznań. Większe pędzle (takie jak te do różu czy pudru) działają najlepiej, dlatego wypróbuj je na delikatnych obszarach skóry takich jak szyja, nadgarstki, czy wewnętrzna część ud. To doskonały sposób aby podgrzać atmosferę podczas gry wstępnej.

Elektryczna szczoteczka do zębów

Szczoteczka elektryczna może działać podobnie jak wibrator, jednak pamiętaj aby używać jej ostrożnie, tylko na zewnętrznych partiach ciała. Przyłóż gładką stronę szczoteczki lub jej rączkę w dowolnym miejscu. Możesz wykorzystać ją zarówno podczas masturbacji, jak i razem z partnerem. Przyciśnięcie jej do łechtaczki może dostarczyć niesamowitych doznań. Szczoteczka ma jedną istotną przewagę nad wibratorem – wygląda niewinnie i nikt nigdy się nie dowie o jej dodatkowych zastosowaniach.

Masażer

Elektryczny masażer zasilany bateriami to urządzenie, które wiele osób posiada w domu, ale rzadko używa. Może warto zatem znaleźć dla niego jakieś ciekawsze zastosowanie? Podobnie jak w przypadku szczoteczki warto wypróbować, jak różne partie Twojego ciała reagują na działanie masażera.

Pralka

Jedno słowo: wirowanie. Mimo, że uwielbiasz seks w sypialni, czasem warto wykorzystać inne pomieszczenia, które znajdują się w Twoim domu. Spontaniczny seks na pralce dostarczy maksymalnej rozkoszy Tobie i Twojemu partnerowi. Przy okazji będziecie mogli wykreślić pranie z listy rzeczy do zrobienia.

Szalik

Jedwabny szalik może być wielofunkcyjnym gadżetem erotycznym. Może służyć jako opaska do zasłonięcia oczu lub jako delikatniejsza alternatywa dla kajdanek. Możesz delikatnie drażnić nim skórę partnera. Sprawdź, jak Twoja skóra w najwrażliwszych miejscach Twojego ciała (lub skóra Twojego partnera) reaguje na dotyk delikatnego materiału. Pozwól, żeby materiał ocierał się o Twoje (lub jego) miejsca intymne.

Prysznic

Seks pod prysznicem to ciekawe urozmaicenie Waszych doświadczeń. Mnóstwo piany i woda to zdecydowanie inna sceneria niż ta, z którą macie do czynienia w sypialni. Bez względu na to, czy idziesz do łazienki w pojedynkę czy z partnerem, sprawdź jak Twoje ciało reaguje na strumień wody skierowany bezpośrednio z prysznica na wrażliwe partie Twojego ciała. Wypróbuj różne ustawienia poziomu natężenia strumienia wody i daj się ponieść chwili.

Opisane przykłady pokazują, że wiele zwyczajnych przedmiotów może spełnić rolę erotycznych zabawek. Wszystko zależy od Waszej fantazji i kreatywności. Pamiętaj jednak, aby zachować szczególną ostrożność i nie stosować wewnętrznie przedmiotów, które nie są do tego specjalnie zaprojektowane. Zanim zdecydujesz się wykorzystać erotyczne gadżety, upewnij się, że zarówno Ty, jak i Twój partner będziecie czuli się z tym komfortowo. W przypadku nowych doświadczeń warto ustalić „słowo bezpieczeństwa”, które będzie dla drugiej osoby sygnałem, że chcesz przerwać zabawę.

Podobne wpisy