Szczypta fantazji

Świeże podejście do starych pozycji

Większość par uprawia seks tylko w trzech różnych pozycjach, przez co łóżkowe igraszki mogą z czasem stać się rutyną. Opisane poniżej sztuczki pozwolą Ci tchnąć nowe życie w wypróbowane i lubiane przez Ciebie pozycje. Kto wie – być może niewielka zmiana stanie się dla Was inspiracją do bardziej akrobatycznych eksperymentów?

  1. Zmień miejsce. Nawet seks w pozycji misjonarskiej może stać się dużo bardziej ekscytujący, jeśli uprawiasz go na kuchennym stole. Ciała układają się inaczej na każdym meblu, dzięki czemu łatwiej trafić w strefy erogenne: eksperymentuj i odkrywaj.

  2. Używaj poduszek podczas seksu. Umieść je pod biodrami lub pośladkami partnerki podczas uprawiania seksu w pozycji misjonarskiej, aby zwiększyć penetrację. Poduszka sprawdza się również w pozycji „na pieska”, zapewniając kobiecie lepszą stabilność przy odpychaniu. Kiedy kobieta siedzi na swoim partnerze, warto umieścić poduszkę pod biodrami mężczyzny – ułatwi mu to celowanie w punkt G.

  3. Przewiąż krawat na wysokości bioder partnerki podczas uprawiania seksu w pozycji „na jeźdźca”, trzymając oba końce. Możesz przyciągać ją ku sobie, kiedy cię ujeżdża, co zapewni jej lepszą stymulację łechtaczki i zwiększy głębokość penetracji.

  4. Próbuj nowych pchnięć. Wykonaj trzy głębokie i trzy płytkie pchnięcia, lub dziesięć pchnięć płytkich po czym pięć głębokich. Eksperymentuj z rytmem, by znaleźć najodpowiedniejszy dla siebie.

  5. Kochajcie się przed lustrem. Niezależnie od pozycji, możliwość patrzenia na siebie i swoją drugą połówkę podczas seksu może być bardzo podniecająca. Możecie oczywiście dopasowywać pozycje do własnych potrzeb, by doświadczyć jak najlepszych wrażeń wzrokowych.

  6. Nawilżcie się: Wylej lubrykant Durex na ciało sympatii zanim zaczniecie się kochać. Zobaczysz, że i Tobie nie ujdzie to na sucho...

  7. Uprawiajcie seks z opaską na oczach. Nieznajomość tego, co nastąpi za chwilę może dodać seksownego dreszczyku emocji. Zamieniajcie się rolami, by oboje doświadczyć nowych doznań.

  8. Użyj nakładki wibrującej Durex Play Vibrations. Zapewnia mężczyźnie dłuższą erekcję i może ułatwić kobiecie szczytowanie, jeśli podniecają ją wibracje.

  9. Używaj prezerwatyw Durex Performax Intense. Zostały opracowane tak, by zwolnić tempo partnera, jednocześnie przyśpieszając tempo partnerki.

  10. Użyj miniwibratora na łechtaczce kobiety podczas seksu. Jest to szczególnie łatwe w pozycji „na pieska” i może pomóc partnerce łatwiej osiągnąć orgazm w tej pozycji.

Podobne wpisy