Przewodnik Durexa po zabawkach erotycznych: gry i zabawy

Wspaniały seks to po prostu dobra zabawa, dlaczego więc nie pójść o krok dalej i nie wprowadzić kilku prawdziwych zabaw do sypialni. Mogą to być gry wyrafinowane z użyciem drogich akcesoriów i gadżetów erotycznych lub proste, wymagające jedynie posiadania kartki papieru. Oto kilka pomysłów na początek:

Niezwykły wyścig

W tej zabawie potrzebne są jedynie czas i wasze nagie ciała. Musicie po prostu ułożyć się obok siebie i masturbować się. Gra może mieć dwa warianty: wygrywa albo ten, który pierwszy skończy i jako zwycięzca może zażyczyć sobie nagrody specjalnej kolejnym razem, albo ten, kto dłużej wytrzyma, i w tym wypadku przegrany musi pomóc w dojściu wygranemu. To wspaniała zabawa, gdyż może posłużyć jako gra wstępna do późniejszego stosunku lub po prostu jest okazją do wspólnego przeżycia orgazmu. Bawienie się w ten sposób wymaga wiele zaufania. Oboje partnerów musi naprawdę się w nią zaangażować. Nie można w niej udawać! Pomaga również pozbyć się wszelkich zahamowani i buduje pewność siebie. Oprócz tego umożliwia obserwację sposobu, w jaki wasz partner się dotyka, dzięki czemu dowiecie się, co jej lub jemu naprawdę sprawia przyjemność.

Bomba zegarowa

Jest to kolejna wspaniała zabawa, która może być grą wstępną lub przerodzić się w coś zupełnie innego. Potrzeba wam jedynie budzika lub minutnika, na przykład w telefonie komórkowym. Na początek nastawcie go na piętnaście minut i zacznijcie całować się, dotykać, używając ust eksplorujcie nawzajem wasze ciała. Nie minie wiele czasu, jak będziecie mieli olbrzymią ochotę na seks, ale na tym właśnie polega ta zabawa. Musicie się powstrzymać, dopóki nie zadzwoni alarm. Kiedy uda wam się wytrzymać kilka razy po piętnaście minut, wydłużcie czas do pół godziny, czterdziestu pięciu minut, a nawet godziny. Spojrzycie na siebie nawzajem oraz na ideę gry wstępnej zupełnie inaczej. Jedno jest pewne - kiedy włączy się alarm, nic nie będzie w stanie was od siebie oderwać. Gwarantujemy!

Brudne kości do gry

Jest to klasyczna zabawa typu: „podmuchaj”, „połaskocz”, „popieść”, itd. W instrukcji do tej zabawy może znaleźć się wszystko, czego pożądamy. Musicie rzucić dwie kości do gry - na jednej są części ciała, a na drugiej instrukcje, co z nimi zrobić. Osoba, która rzuca kości musi wykonać zadanie. Aby było bardziej ekscytująco, zróbcie własne kości z papieru (zabierze wam to nie więcej niż minutę, tutaj znajdziecie szablon) i napiszcie własne instrukcje. Mogą one być jedynie nieśmiałym droczeniem się lub być naprawdę niegrzecznie nieprzyzwoite! Wszystko zależy od was. Potrzebne będą dwie kości - na jednej należy umieścić nazwy stref erogennych, a na drugiej odcinek czasu od dziesięciu sekund do dwóch minut. Wystarczy rzucić kości, a następnie wziąć do ręki wibrator Durex Intense Delight Bullet Wibrująca Rozkosz, Durex Dream lub Durex Discover i popieścić wylosowaną część ciała partnera przez wybraną losowo ilość sekund lub minut.

Podobne wpisy