Między nami mężczyznami

Podstawowe informacje o zbliżeniach homoseksualnych mężczyzn

Podobnie jak w przypadku par heteroseksualnych, nie ma przepisu na idealną miłość homoseksualną. Każdy z nas ma inne potrzeby. Zdobycie podstawowych informacji na ten temat pomoże Ci w pełni doświadczyć wspólnie przeżytych chwil.

  1. Pozory mylą. Wiele osób automatycznie kojarzy miłość homoseksualną mężczyzn z seksem analnym, jednak nie każdy, bez względu na orientację, lubi ten rodzaj zbliżenia. Orientacja seksualna nie jest wyznacznikiem seksualnych preferencji. Zawsze pytaj partnera o to, co lubi, zanim uznasz, że przyjemność będzie mu sprawiało dokładnie to samo, co Tobie.

  2. Pamiętaj o bezpieczeństwie. Wzrasta ryzyko zarażenia się chorobami wenerycznymi, takimi jak rzeżączka i syfilis, przenoszonymi podczas uprawiania seksu oralnego. Dlatego prezerwatywy mają zastosowanie nie tylko podczas seksu analnego. Zaopatrz się w prezerwatywy smakowe np. owocowe Durex Select oraz typu Extra Safe, by mieć pewność, że masz wszystko, czego Ci potrzeba.

  3. Bądź pomysłowy. Używanie prezerwatyw nie musi być nudne! Możesz włożyć prezerwatywę do ust lub jedną ręką pieścić jądra partnera. Drugą ręką nałóż prezerwatywę.

  4. Czuj się komfortowo. Rozmiar i kształt penisów jest różny. Jeśli więc zaczniesz porównywać swoje przyrodzenie z męskością partnera, jest mało prawdopodobne, że czas spędzony w łóżku będzie dla was przyjemny. Nie ma znaczenia, czy Twój penis jest większy czy mniejszy od penisa Twojego partnera. Pamiętaj, że liczy się wspólnie spędzony czas!

  5. Bądź pewny siebie. Jeśli Twój partner nalega na seks bez zabezpieczenia, nie zgadzaj się.

  6. Chcesz więcej? Leżenie na plecach na krawędzi łóżka ze swobodnie odchyloną głową pozwala rozluźnić gardło, co ułatwi zaspokajanie hojniej obdarzonego przez naturę partnera.

  7. Używaj lubrykantów. Znakomicie nadają się do masażu i masturbacji oraz są niezastąpione, jeśli pragniesz seksu analnego.

  8. Spróbuj różnych technik. To, że coś lubisz, nie oznacza, że Twojemu partnerowi również przypadnie to do gustu. Może też okazać się, że coś, czego do tej pory nie lubiłeś lub nie próbowałeś, sprawi Ci dużo przyjemności. Stosuj różne techniki seksu oralnego oraz używaj rąk, by dawać przyjemność partnerowi. Możecie na przykład pieścić się w swojej obecności, zwróceni twarzą do siebie. Dzięki temu obaj zobaczycie, co sprawia przyjemność drugiej osobie.

  9. Znaj swoje granice. Nie zgadzaj się na coś wbrew swojej woli. Jeśli członek Twojego partnera jest dla ciebie zbyt duży, nie musisz zgadzać się na coś, na co nie masz ochoty.
Bez względu na płeć, orientacja seksualna nie jest wyznacznikiem preferencji seksualnych.

Podobne wpisy