Między nami kobietami

Podstawowe informacje o zbliżeniach homoseksualnych kobiet

Podobnie jak w przypadku par heteroseksualnych, nie ma przepisu na idealną miłość homoseksualną. Każdy z nas ma inne potrzeby. Zdobycie podstawowych informacji na ten temat pomoże Ci w pełni doświadczyć wspólnie przeżytych chwil.

  1. Pozory mylą. Każda kobieta jest inna. Niektóre lubią stymulację ręczną, innym największą przyjemność sprawiają pieszczoty oralne, część pań preferuje zabawki (w tym przypinane dilda), a są i takie, które lubią wszystko. To, że coś lubisz nie oznacza, że spodoba się to również Twojej partnerce, dlatego ważne jest, abyście rozmawiały ze sobą i odkrywały się wzajemnie.

  2. Pamiętaj o bezpieczeństwie. Choroby weneryczne przenoszone podczas seksu oralnego stają się coraz powszechniejsze. Dlatego pamiętaj o użyciu chusteczki lateksowej podczas seksu oralnego, chyba że już wcześniej współżyłaś z partnerką. Do zarażenia może także dojść poprzez współdzielenie zabawek erotycznych. Jeśli korzystacie z tych samych - nakładajcie na nie prezerwatywę.

  3. Bądź pomysłowa. Seks nie musi być nudny. Wypróbuj prezerwatywy prążkowane i z wypustkami, np. Durex Pleasuremax lub te pokryte lubrykantem, który wprowadzi wiele nowych doznań do waszych pieszczot, np. rozgrzewający Durex Pleasuremax Warming lub dający dreszczyk emocji Durex Pleasuremax Tingling. Chusteczki lateksowe także występują w różnych smakach.

  4. Bawcie się. Wypróbuj działanie nakładki wibrującej Durex Vibrations, by pobudzić stymulację łechtaczki. Skorzystajcie z miniwibratora podczas seksu oralnego, a może po prostu przebierzcie się. Nie trzymajcie się schematów, a seks nigdy nie będzie nudny.

  5. Czuj się bezpiecznie. Większość kobiet ma kompleksy na punkcie swojego ciała, ale jeśli jakaś kobieta pragnie zbliżyć się do Ciebie, uważa Cię za atrakcyjną. Bądź dumna z tego, jak wyglądasz i rozkoszuj się jej spojrzeniem.

  6. Chcesz poszerzyć repertuar pieszczot ustami? Spróbuj niestandardowego podejścia – może to przynieść zupełnie nowe doznania.

  7. Używaj lubrykantów. Żele Durex Play 2 w 1 znakomicie nadają się do masażu i masturbacji oraz są niezastąpione, jeśli pragniesz seksu analnego. Wypróbuj smakowych żeli z serii Durex Play i otwórzcie się na nowe, owocowe doznania.

  8. Odkrywaj nowe sposoby na wspólną zabawę. Stosuj różne techniki pieszczot ustami czy rękami. Obserwuj reakcje Twojej partnerki.

  9. Spróbujcie pieścić się samodzielnie w swojej obecności, twarzami do siebie. Dzięki temu obie zobaczycie, co lubi druga osoba.

  10. Znaj swoje granice. Jeśli partnerka proponuje coś zbyt onieśmielającego, bądź szczera. Kieruj ją słowami lub za pomocą rąk i kontroluj tempo.
Spróbuj innego podejścia – może to przynieść zupełnie nowe doznania.

Podobne wpisy