Magiczne palce...

Jak dodać związkowi pikanterii

Pieszczoty manualne to coś, co często ma miejsce wyłącznie na wczesnym etapie związku, zanim partnerów połączy seks oralny i penetracyjny. A przecież pieszczenie dłonią stref intymnych może być dla kobiety źródłem intensywnej rozkoszy i zaspokojenia. Pieszczoty manualne są bezpieczne, ponieważ nie dochodzi do wymiany płynów ustrojowych (pod warunkiem, że na dłoniach nie występują skaleczenia – jeśli jest inaczej, lepiej założyć lateksowe rękawiczki), dlatego stanowią wspaniały sposób odkrywania ciała partnerki.

Każda kobieta jest inna, ale niemal wszystkie się masturbują, zatem Twoja partnerka przypuszczalnie dobrze wie, co najsilniej ją podnieca. Poproś partnerkę, by masturbowała się w Twojej obecności, i zobacz, co najbardziej lubi. Połóż dłoń na jej dłoni, żeby poczuć jak ją ugina, jak szybko nią porusza oraz z jaką siłą uciska i na których miejscach się skupia.

Pamiętaj, aby rozpocząć od delikatnych pieszczot i stopniowo zwiększać ich intensywność – jej łechtaczka może być bardzo wrażliwa.

Jeżeli partnerka jest zbyt nieśmiała, by pokazać Ci, co lubi, będziesz musiał odkryć to sam. Nie ograniczaj się do używania tylko jednej ręki. Niech druga w tym czasie pieści piersi partnerki lub gładzi jej uda. Możesz też użyć palców jednej ręki, by stymulować jej łechtaczkę, podczas gdy palce drugiej ręki posłużą do penetracji. Najpierw użyj jednego palca, a kolejne dodawaj dopiero wówczas, gdy partnerka stanie się bardziej pobudzona lub poprosi o więcej.

Lubrykanty z serii Durex Play lub Durex Lovers Connect umożliwi Wam bardziej zmysłowy, posuwisty ruch palców, ułatwi ich wsunięcie do pochwy (jeżeli partnerce taka forma pieszczot odpowiada bardziej niż stymulacja łechtaczki) a także dostarczy dodatkowych doznań.

Wbrew powszechnemu przekonaniu łechtaczka zajmuje dużo większą powierzchnię niż tylko niewielki „guziczek”. Można ją pobudzić, nakrywając wzgórek łonowy całą dłonią i delikatnie poruszając nią w przód i w tył. Możesz również zastosować inne techniki:

  1. Rozsuń wargi sromowe jedną ręką, układając nasadę dłoni na łechtaczce; użyj palców drugiej ręki do penetracji.
  2. Ułóż palce w kształt litery V i przesuwaj nimi w górę i w dół po łechtaczce.
  3. Lekko oklepuj opuszkami palców wzgórek łonowy i łechtaczkę.
  4. Zakreślaj opuszkami palców coraz mniejsze koła wokół łechtaczki.

Wypróbuj różne techniki i prędkości oraz różną siłę nacisku, aby odkryć, który sposób najlepiej działa, ale pamiętaj, aby rozpocząć od delikatnych pieszczot i stopniowo zwiększać ich intensywność – łechtaczka może być bardzo wrażliwa.

Pieszczoty palcami to nie tylko element gry wstępnej. To także wspaniały sposób, by okazać partnerce, jak bardzo lubisz ją zadowalać, i łatwy sposób na to, by ją zaspokoić, gdy nie jesteś w nastroju. To rozwiązanie sprawdza się również, kiedy podczas stosunku kończysz pierwszy, a nie chcesz pozostawić partnerki niezaspokojonej. To po prostu niezawodna zabawa erotyczna.

Literatura erotyczna to fantastyczny sposób na dyskretne zasygnalizowanie swoich pragnień.

Podobne wpisy