Zostań bohaterem nocy z Durex Pleasure Ring

Pierścień, który zapewni Ci maksymalną rozkosz. Jak dokładnie działa i w jaki sposób może przenieść Ciebie i Twoją partnerkę na zupełnie nowy poziom seksualnej przyjemności? Czym pierścień erekcyjny Durex Pleasure Ring różni się od innych gadżetów erotycznych? W tym artykule Durex odpowiada na te wszystkie pytania i pokazuje, w jaki sposób Pleasure Ring może wzmocnić Wasze seksualne doznania.

Dobry seks czy nieziemski seks?

W ankiecie przeprowadzonej przez Durex w grudniu 2015 roku tylko 32% respondentów określiło swoje życie seksualne jako „dobre”. Nawet mniej (tylko 15%) określiło je jako „bardzo dobre”. Kiedy spojrzymy na te wyniki, oczywiste staje się, że jest mnóstwo par, które szukają sposobu na lepszy seks.

Sposobów na ożywienie życia seksualnego jest mnóstwo. Durex Pleasure Ring został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić obojgu partnerom długotrwałą, intensywną przyjemność. Być może właśnie tego potrzebujecie, aby przenieść Wasze seksualne doznania na nowy, lepszy poziom.

Jak działa pierścień erekcyjny Durex Pleasure Ring?

Bardzo prosto, ale jednocześnie skutecznie. Założony na trzon penisa, zapewnia silniejszą i bardziej stabilną erekcję. Gadżet utrzymuje penisa w stanie erekcji przez dłuższy czas, co przekłada się na intensywność doznań dla obojga partnerów. Już wkrótce staniecie się królem i królową sypialni, a Wasze doznania będą nieziemskie!

Czym Durex Pleasure Ring różni się od innych pierścieni erekcyjnych?

Durex Pleasure Ring jest wykonany z elastycznego, rozciągliwego materiału, przez co doskonale dopasowuje się do rozmiaru i kształtu członka. W przeciwieństwie do innych pierścieni erekcyjnych, Pleasure Ring nie potrzebuje baterii i może być wykorzystany do 6 razy. Jest także bardzo dyskretny i bez problemu mieści się w dłoni.

Czy Pleasure Ring może być stosowany z prezerwatywami Durex?

A może połączycie go z prezerwatywami Durex Invisible, które zostały zaprojektowane dla większej bliskości i maksymalnych doznań?

Czy Pleasure Ring może być stosowany razem z innymi gadżetami Durex?

Pierścień Pleasure Ring ma jedną niewątpliwą zaletę – można go stosować bez użycia rąk! To oznacza, że trzeba będzie je czymś zająć. Co powiesz na wibrator albo… dwa? Aby zapewnić partnerce maksymalną przyjemność, wypróbuj gadżety erotyczne Durex. Durex Intense Delight Bullet Wibrująca Rozkosz nadaje się doskonale do delikatnego masażu i pobudzenia Twojej partnerki. Kiedy atmosfera zrobi się naprawdę gorąca, przyspiesz trochę, masując jej łechtaczkę. Wystarczy odpowiednie wyczucie czasu – zapewnijcie sobie nawzajem niesamowitą rozkosz i cieszcie się zupełnie nowym, zmysłowym doświadczeniem. Wypróbujcie pierścień Pleasure Ring i cieszcie się niesamowitym seksem. Podobnie jak inne nasze gadżety, Pleasure Ring może być bezpiecznie stosowany z prezerwatywami Durex i żelami intymnymi na bazie wody. Zadbaj, aby Wasz seks był bezpieczny razem z Durex!

Podobne wpisy