Żele smakowe potęgujące przyjemność - jak z nich korzystać?

Żele smakowe – co to takiego? Dla niewtajemniczonych – żele smakowe potęgujące przyjemność to wspaniałe małe gadżety do sypialni. Nie tylko łagodzą tarcie w czasie stosunku, ale posiadają dodatkową zaletę w postaci przyjemnych smaków, opracowanych po to, by potęgować doznania z udziałem języka. Poniższe wskazówki rozwieją wasze wątpliwości dotyczące stosowania żelów intymnych, a także przekonają was, jaką frajdę mogą zapewnić te małe pojemniczki i ich zawartość. Omówimy różne smaki, techniki i inne aspekty, aby pokazać wam, jak wykorzystać zalety żelów smakowych potęgujących przyjemność w waszej sypialni.

Test smakowy

Ważne jest, aby przekonać się, które z naszych produktów są dla was odpowiednie. Wypróbujcie różne smaki naszych żelów, aby znaleźć najwłaściwszy dla siebie. Żele smakowe, w przeciwieństwie do innych żelów intymnych, są głównie przeznaczone do gry wstępnej. Dzięki nim seks oralny zyskuje lepszy smak albo dostarcza silniejszych doznań. Niektóre żele intymne potęgują uczucie mrowienia, które czynią seks bardziej przyjemnym.

Wystarczy wycisnąć

Aby zastosować żel, otwórz opakowanie i wyciśnij niewielką ilość na opuszki palców. Następnie nałóż żel na wybrane miejsca na ciele u siebie lub partnera. Zacznij od górnych części ciała, takich jak klatka piersiowa, piersi lub język, zanim zaczniesz przesuwać się ku dołowi. W tym momencie wszystko zależy od tego, kto z was przejmie inicjatywę i jaki rodzaj gry wstępnej figuruje w waszym menu. Kiedy będziecie gotowi przejść do dania głównego, pamiętajcie, że żele smakowe Durex są nieszkodliwe dla prezerwatyw, a ponadto utrzymują ich nawilżenie. Żele smakowe Durex są rozpuszczalne w wodzie i łatwo je zmyć (więc nie obawiajcie się, jeśli narozrabiacie!).

Przewodnik po smakach produktów Durex

Żele smakowe potęgujące przyjemność marki Durex mają dwa różne smaki: słodka truskawka i soczysta wiśnia. Dzięki nazwie wiemy, jakiego smaku możemy się spodziewać. Żel ‘słodka truskawka’ nie zawiera cukru (wszystkie żele Durex są bezcukrowe), ale mimo to można poczuć jego słodki smak na języku. A ‘soczysta wiśnia’ jest łagodna i pysznie owocowa!

Podobne wpisy