Żele intymne: Więcej niż tylko nawilżenie

Żele intymne i lubrykanty mogą ubarwić Wasze życie seksualne na wiele sposobów. Zwiększając poślizg, zmniejszają tarcie, dzięki czemu wspólne igraszki dostarczają jeszcze więcej rozkoszy. Niektóre żele intymne posiadają środki potęgujące doznania (rozgrzewanie, chłodzenie, mrowienie) i zwiększające ochotę na wspólną zabawę. Zobacz nasz przewodnik po żelach intymnych i żelach do masażu.

Przegląd

Nawilżenie to ważny element erotycznego kontaktu. Zwiększa doznania, a jednocześnie chroni delikatne części ciała. W chwili podniecenia pochwa produkuje własną wilgoć, jednak czasem potrzebne jest dodatkowe nawilżenie. Żele intymne można wykorzystywać podczas seksu analnego, jednak seks to nie tylko penetracja, którą żele intymne ułatwiają - mogą one dostarczyć zupełnie nowych doznań, które całkowicie zmienią sposób, w jaki myślicie o seksie.

Nowe rodzaje pieszczot, takie jak dotykanie partnera nasmarowanymi żelem palcami, może dostarczyć nowych i intensywnych doznań oraz całkowicie zmienić sposób myślenia o seksie, otwierając nieznane dotąd poziomy przyjemności.

Pełen wybór produktów

Różnorodność żeli intymnych może wydawać się wręcz niewiarygodna. Ich liczba i różnorodność może na początku wydawać się przytłaczająca.

Żele nawilżające produkowane są w trzech postaciach: na bazie wody, na bazie oleju i na bazie silikonu. Najpopularniejsze są żele na bazie wody, których, podobnie jak żeli silikonowych, można bezpiecznie używać z prezerwatywami. Żele na bazie oleju dają większy poślizg, jednak nie nadają się do użytku z prezerwatywami. Dodatkowe wrażenia zmysłowe zapewnią żele o właściwościach rozgrzewających, chłodzących lub żele smakowe. Wszystkie one dodają tej samej pikanterii erotycznym igraszkom, więc spróbujcie ich wszystkich, aby wybrać najlepszy dla Was obojga.

Korzyści w sypialni

Eksperymenty z czymś nowym, takim jak lubrykanty i żele intymne mogą wydawać się trudne, ale jeśli zwolnicie tempo i zabawicie się nimi, pomogą wam odnaleźć nowe i ekscytujące sposoby na sprawianie sobie przyjemności w sposób, którego nawet się nie spodziewaliście- dodatkowe właściwości żeli nawilżających wprowadzą Was w odpowiedni nastrój i zwiększą poczucie intymności.

Przedstawiamy listę niezwykłych właściwości żeli intymnych, które pomogą wam urozmaicić Wasze życie erotyczne:

1. Komfort: Podczas długich zbliżeń oboje możecie odczuwać dyskomfort. Żel nawilżający pomaga przywrócić wilgotność miejsc intymnych. Stosuje się go, gdy te miejsca zaczynają być nieco wrażliwe, aby znowu móc odczuwać przyjemność.

2. Intensywne doznania: dzięki różnorodnym właściwościom żeli nawilżających: rozgrzewaniu czy chłodzeniu, można wykorzystywać je w sypialni na wiele różnych sposobów. Doświadczycie niespotykanych dotąd uniesień i odkryjecie razem zupełnie nowe poziomy rozkoszy.

3. Zmniejszone tarcie:Wraz ze zmniejszeniem tarcia, zupełnie zmieniają się odczucia podczas seksu. Oboje możecie poruszać się w różnym tempie, od powolnego, przez intensywne po szybsze i bardziej energiczne.

4. Nowe smaki: Żele smakowe to dobre rozwiązanie dla osób, którym nie lubią pieścić partnera ustami.

5. Relaks: Żele nawilżające wspaniale nadają się do luksusowych masaży. Zmysłowy masaż ciała partnera pomaga nawiązać bliskość i odprężyć się. Może być też doskonałą grą wstępną do wspólnej, erotycznej zabawy.

Podobne wpisy