Zadbaj o swoją partnerkę

Udany seks to nie tylko przeżywanie przyjemności, ale także dostarczanie jej Twojej partnerce. Dobrze jest mieć na uwadze to, w jaki sposób ona chciałaby być dotykana, w jaki sposób chciałaby, żebyś doprowadził ją do orgazmu, znając jedynie jej najwrażliwsze punkty. Poza tym, uczucie dania swojej partnerce najlepszego orgazmu, jakiego kiedykolwiek doświadczyła może być dla Ciebie powodem do dumy, zbliżyć was do siebie i umocnić Wasz związek.

To jest poradnik jak zaspokoić swoją partnerkę. Poniżej poznasz kilka sprawdzonych porad od niej dla niego.

Postaw się w jej sytuacji

To nie takie trudne, jak się wydaje. Jeśli zastanowisz się nad tym, jak i gdzie Ty chciałbyś być dotykany – zrozumiesz, jak to jest. Czułe miejsca, takie jak szyja, uszy, wewnętrzna część ud, to znane strefy erogenne i jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak to jest być dotykanym w tych miejscach, jesteś też w stanie wyobrazić sobie, co czuje Twoja partnerka, kiedy Ty to robisz.
Masaż może być zarówno nowością podczas Waszej gry wstępnej, jak i okazją do lepszego poznania ciała Twojej partnerki i tego, jak reaguje na Twój dotyk. Najpierw Ty poproś swoją partnerkę o masaż, aby zrozumieć jej rytm i skupić się na tym, gdzie Cię dotyka (to wskazówka na potem). Kiedy przyjdzie Twoja kolej, skup się na tych samych miejscach. Będziesz wiedział, że jej się to podoba i tego pragnie. Spytaj ją także o tempo, nacisk i gdzie chce być dotykana – dolna część pleców czy szyja? Zadbaj o nastrój zapalając świeczki zapachowe i przyciemniając światła. W ten sposób będziesz miał zapewniony niesamowity seks ze szczególną uwagą na to, czego Twoja partnerka naprawdę pragnie.

Jak ważny jest Twój dotyk

Kiedy Ty i Twoja partnerka jesteście sobą zajęci i rozpaleni, a Ty chcesz delikatnie przejąć kontrolę, upewnij się, że kiedy ją dotkniesz będzie wilgotna. Zawsze. Nieważne, czym ją dotykasz.
Delikatnie przesuń dwa palce w kierunku wejścia do jej pochwy. Nawet jeżeli wyraźnie widać, że twoja partnerka Cię pragnie, pamiętaj, że odpowiednie nawilżenie pochwy to klucz do satysfakcjonujących doznań. Jednak nie zawsze jest to łatwe do osiągnięcia. Ważne jest to, abyś nie rozpoczynał stosunku, dopóki Twoja partnerka nie jest wystarczająco podniecona. Polizanie palców może wydawać się dobrym pomysłem, jednak nie przynosi to długotrwałych efektów – ślina szybko schnie, a palce stają się lepkie, co może być niekomfortowe dla partnerki.
Dotykanie jej w tym miejscu czymś suchym – czy są to palce, Twój penis czy zabawki — oznacza, że będzie musiała się trochę poruszać w celu nawilżenia warg sromowych. Nawet jeśli to krótkie uczucie dyskomfortu zajmie zaledwie kilka sekund, może to ją pozbawić innych doznań, jakie doświadcza w tym momencie. Co więcej, bycie "wilgotną przy pierwszym dotknięciu” będzie dla niej bardzo podniecające.

Zrozumieć strefy erogenne

Poznanie czym według innych ludzi są strefy erogenne, a także czym one są dla Twojej partnerki, może być ciekawym doświadczeniem, a także inspiracją do nowego rodzaju pieszczot. Poza najbardziej oczywistymi miejscami, dotykaj jej stopy (a w szczególności obszary pomiędzy palcami), jak również nadgarstki i usta. Chociaż to ostatnie może wydawać się dość banalne, to delikatne przygryzanie, ssanie lub całowanie kącików ust zapewni jej niezapomnianą rozkosz.
Mówi się, że najwrażliwszym miejscem dla kobiety jest ucho. I nie chodzi tu tylko o całowanie i gryzienie, ale także o słyszenie głosu partnera. Aby zaspokoić swoją partnerkę musisz dać jej poczucie bezpieczeństwa. Tylko kiedy jest w pełni rozluźniona, a jej umysł wolny od jakichkolwiek obaw, może szczytować. Zmysłowa gra wstępna - czyli słowa, gesty, i wzajemne uczucie – sprawą, że się rozluźni i zapewni wam wspaniały seks.

Podobne wpisy