Wspólne korzystanie z zabawek erotycznych

Zabawki erotyczne są w naszych sypialniach bardziej powszechne, niż kiedykolwiek wcześniej, lecz niektórzy widzą w nich zagrożenie. Wielu mężczyzn postrzega wibrator jako swój zamiennik. Kobiety mają opory, by skupić się na zaspakajaniu własnych potrzeb. Z kolei zabawki erotyczne pomagają budować atmosferę intymności, przyśpieszają podniecenie u kobiety (zakładając, że lubi wibracje – nie wszystkie kobiety lubią) oraz pomaga zamknąć „lukę w orgaźmie” w przypadku, gdy mężczyzna kończy szybciej niż kobieta.

Wibratory: Mają różne kształty i rozmiary, różnią się też pod względem hałasu i mocy. Jeśli zabawki to dla ciebie nowość, zacznij od najniższego ustawienia – potrzeba czasu, by się przyzwyczaić. Wibratory z lekko zakrzywioną końcówką zostały zaprojektowane tak, by stymulować punkt G. Niewielkie i ciche miniwibratory idealnie nadają się do dyskretnej zabawy.

Dilda: Nie posiadają funkcji wibrowania i z reguły mają kształt penisa. Niektóre posiadają przyssawki, można więc używać ich w wannie czy pod prysznicem.

Nakładki na penisa: Zwane również pierścieniami miłości, obejmują wiele produktów, od gumowych i silikonowych, które utrzymują krew w prąciu, zwiększając siłę i długość erekcji, po bardziej wyrafinowane, z wbudowanym modułem wibrującym, jak na przykład nakładka wibracyjna Durex Play Vibrations.

Nakładki wibrujące na palec: Stworzone, by dodać trochę wibracji do zabaw ręcznych, dają możliwość dokładnego trafiania w najbardziej erogenne strefy. Nadają się do samotnej zabawy, jak i igraszek we dwoje. Ponadto produkt może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Spróbuj pogłaskać palcem krocze lub sutki mężczyzny podczas seksu oralnego, by naelektryzować zabawę.

Zatyczki analne: Stworzone z myślą o zabawie analnej, te zabawki charakteryzują się stożkowatą podstawą lub sznurkiem ułatwiającym wyciąganie. Nigdy nie używaj analnie produktów, które nie zostały opracowane w tym celu.

Sztuczne pochwy: Produkty przeznaczone dla mężczyzn, które zwiększają doznania płynące z masturbacji. Niektóre są otwarte, co ułatwia ich użycie podczas igraszek z partnerką. W połączeniu z seksem oralnym zapewnią Ci nieziemskie doznania. Inne mają budowę zamkniętą, zwiększając tym samym siłę ssącą. Poeksperymentuj z różnymi rodzajami, by przekonać się, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Codziennie pojawiają się nowe zabawki, które można kupić w aptekach i supermarketach. Możesz również zrobić zakupy internetowe wraz z partnerką i wybrać zabawki dla niej i dla Ciebie. Może się okazać, że w ten sposób zbliżycie się do siebie – nie mówiąc już o oczekiwaniu na przesyłkę z wypiekami na twarzy.

Zabawki pomagają zamykać „lukę w orgaźmie”,kiedy mężczyzna kończy szybciej od kobiety.

Opublikowano: 2019-03-21

Zaktualizowano: 2020-10-21

Podobne wpisy

Sztuka improwizacji

Zabawki erotyczne to świetne rozwiązanie jeśli chcecie urozmaicić swoje życie seksualne. Nie martw się, jeśli nie masz pod ręką żadnych profesjonal...
Dowiedz się więcej

Seks pod prysznicem

Seks pod prysznicem to nie lada wyzwanie. Jednak kiedy już opanujesz tę sztukę, przekonasz się, że było warto. Dlaczego by więc nie wypróbować kilk...
Dowiedz się więcej
SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Tylko teraz -15% zniżki z kodem !*

*Przy zakupach min. 150zł. Ważny do .