Zabawa dla dorosłych

Wspólne korzystanie z zabawek erotycznych

Zabawki erotyczne są w naszych sypialniach bardziej powszechne, niż kiedykolwiek wcześniej, lecz niektórzy widzą w nich zagrożenie. Wielu mężczyzn postrzega wibrator jako swój zamiennik. Kobiety mają opory, by skupić się na zaspakajaniu własnych potrzeb. Z kolei zabawki erotyczne pomagają budować atmosferę intymności, przyśpieszają podniecenie u kobiety (zakładając, że lubi wibracje – nie wszystkie kobiety lubią) oraz pomaga zamknąć „lukę w orgaźmie” w przypadku, gdy mężczyzna kończy szybciej niż kobieta.

Wibratory: Mają różne kształty i rozmiary, różnią się też pod względem hałasu i mocy. Jeśli zabawki to dla ciebie nowość, zacznij od najniższego ustawienia – potrzeba czasu, by się przyzwyczaić. Wibratory z lekko zakrzywioną końcówką zostały zaprojektowane tak, by stymulować punkt G. Niewielkie i ciche miniwibratory idealnie nadają się do dyskretnej zabawy.

Dilda: Nie posiadają funkcji wibrowania i z reguły mają kształt penisa. Niektóre posiadają przyssawki, można więc używać ich w wannie czy pod prysznicem.

Nakładki na penisa: Zwane również pierścieniami miłości, obejmują wiele produktów, od gumowych i silikonowych, które utrzymują krew w prąciu, zwiększając siłę i długość erekcji, po bardziej wyrafinowane, z wbudowanym modułem wibrującym, jak na przykład nakładka wibracyjna Durex Play Vibrations.

Nakładki wibrujące na palec: Stworzone, by dodać trochę wibracji do zabaw ręcznych, dają możliwość dokładnego trafiania w najbardziej erogenne strefy. Nadają się do samotnej zabawy, jak i igraszek we dwoje. Ponadto produkt może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Spróbuj pogłaskać palcem krocze lub sutki mężczyzny podczas seksu oralnego, by naelektryzować zabawę.

Zatyczki analne: Stworzone z myślą o zabawie analnej, te zabawki charakteryzują się stożkowatą podstawą lub sznurkiem ułatwiającym wyciąganie. Nigdy nie używaj analnie produktów, które nie zostały opracowane w tym celu.

Sztuczne pochwy: Produkty przeznaczone dla mężczyzn, które zwiększają doznania płynące z masturbacji. Niektóre są otwarte, co ułatwia ich użycie podczas igraszek z partnerką. W połączeniu z seksem oralnym zapewnią Ci nieziemskie doznania. Inne mają budowę zamkniętą, zwiększając tym samym siłę ssącą. Poeksperymentuj z różnymi rodzajami, by przekonać się, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Codziennie pojawiają się nowe zabawki, które można kupić w aptekach i supermarketach. Możesz również zrobić zakupy internetowe wraz z partnerką i wybrać zabawki dla niej i dla Ciebie. Może się okazać, że w ten sposób zbliżycie się do siebie – nie mówiąc już o oczekiwaniu na przesyłkę z wypiekami na twarzy.

Zabawki pomagają zamykać „lukę w orgaźmie”,kiedy mężczyzna kończy szybciej od kobiety.

Podobne wpisy