Seks pod prysznicem

Seks pod prysznicem to nie lada wyzwanie. Jednak kiedy już opanujesz tę sztukę, przekonasz się, że było warto. Dlaczego by więc nie wypróbować kilku zabawek erotycznych?

Wokół Was mnóstwo wody spływającej po śliskich powierzchniach… Podczas seksu w łazience sporo rzeczy może pójść nie tak. Z drugiej jednak strony, widok Twojego partnera pod prysznicem (całego mokrego) może działać na wyobraźnię. Dlaczego więc nie pójść na całość? Najważniejsze to nie spieszyć się i nie zmieniać pozycji zbyt gwałtownie.

Nowe zastosowanie mydła

Fakt, mydło zostało pierwotnie wymyślone po to, aby pomóc nam dbać o higienę osobistą. Naszym zdaniem jednak o wiele ciekawsze jest to, że daje ono możliwość, abyś mogła z łatwością wodzić rękoma po swoim ciele. Używanie go do odkrywania swojego ciała (a także ciała Twojego partnera) wydaje się świetnym zastosowaniem dla mydła. Możesz również urządzić małe show dla swojego partnera. To doprowadzi go do szaleństwa!

Łazienkowe sex pozycje

Wszystko zależy od rodzaju Twojego prysznica i od tego czy masz dostęp również do wanny. Jeśli Twój prysznic znajduje się nad wanną, spróbuj to wykorzystać pochylając się nad boczną ścianą od zewnętrznej strony wanny. Możecie również spróbować tego: stańcie zwróceni do siebie, a kiedy on będzie w Ciebie wchodził, mocno obejmij go nogami. Powiedz mu, żeby trzymał Cię za biodra i pamiętaj, aby podeprzeć się o ścianę. W tej pozycji Twój partner będzie mógł łatwiej przyciągnąć Cię w swoją stronę, co zapewni głębszą penetrację. Pozycja na pieska też idealnie nadaje się pod prysznic – ściany kabiny są w stanie zapewnić podporę podczas pochylania się. A jeśli Twoja słuchawka od prysznica jest przenośna – przygotuj się na dobrą zabawę. Przyjmij pozycje na czworaka lub na kolana i poproś swojego mężczyznę, aby skierował strumień prysznica na Twoje plecy i pupę. Kiedy on myje Twoje ciało, Ty jesteś w idealnym położeniu, aby poświęcić mu nieco ,,oralnej uwagi’’. A może by skierować strumień na Twoje sutki i łechtaczkę dla zwiększenia doznań? Po wszystkim możesz ujarzmić swoje rozpalone ciało odkręcając trochę zimnej wody dla ochłodzenia.

Zabawki erotyczne

Seks pod prysznicem może być zarówno namiętny, jak i pełen dobrej zabawy. Czasem trzeba również trochę poeksperymentować. Użycie zabawek erotycznych może być dobrym pomysłem. Upewnij się, że są wodoodporne (zwłaszcza te wibrujące) i zobacz jak wszystko się potoczy. Durex Intense Pure Fantasy to nasz najlepszy wibrator, który zapewni Ci niesamowite doznania. Jest cichy i dyskretny, a jednocześnie zapewnia niesamowitą stymulację łechtaczki. Może skończyć się na tym, że przy okazji dowiesz się, jaką akustykę ma Twoja łazienka!

Podobne wpisy