Pomocna dłoń

Ręczna zabawa dla niego

Zwyczajne pieszczenie partnera dłonią często przegrywa z seksem oralnym czy też penetracją, nie ma jednak powodu, dla którego nie mogłoby być równie satysfakcjonujące. Niezależnie od tego, czy szukasz bezpiecznej zabawy na początkowym etapie związku, sposobu na zaspokojenie partnera, kiedy sama nie jesteś w nastroju, czy też wspaniałej formy gry wstępnej, która pozwoli Ci także poznać jego ciało, zaspokajanie mężczyzny ręką nie powinno być niedoceniane.

Lubrykant ułatwi Waszą zabawę: Zmniejsza uczucie tarcia, pozwala na gładsze ruchy ręką i otwiera przed Wami wiele technik.

  1. Nałóż lubrykant na dłoń – możesz użyć lubrykantu rozgrzewającego lub chłodzącego, który wywoła lekkie mrowienie i nada zabawie dodatkowego smaku. Połączenie chłodzących i rozgrzewających właściwości znajdziesz np. w Durex Lovers Connect wyjątkowych lubrykantach stworzonych z myślą o obojgu partnerach – następnie głaszcz męskość swojego partnera od podstawy po końcówkę żołędzi. Słuchaj jego ciała oraz jęków – jeśli partner przybliża się w Twoim kierunku, prawdopodobnie robisz to idealnie. Wędzidełko (pasek biegnący od żołędzi do trzonu prącia) jest wyjątkowo wrażliwe, a przesuwanie po nim kciukiem przy każdym ruchu dłoni może zapewniać wyjątkowo przyjemne doznania.

  2. Nie ograniczaj się do używania jednej dłoni: Drugą odkrywaj jego strefy erogenne. Niektórzy mężczyźni lubią pieszczoty jąder, spróbuj delikatnie je głaskać lub ciągnąć podczas pieszczenia trzonu prącia. A jeśli Twój partner lubi stymulację prostaty, spróbuj to połączyć.

  3. Używając obu rąk podczas pieszczenia partnera, spróbuj spleść palce (upewniając się, że wcześniej posmarowałaś dłonie lubrykantem), a następnie rytmicznie przesuwaj dłonie po jego penisie. Możesz również użyć jednej ręki do poruszania w górę i w dół jego prącia, a drugą objąć główkę penisa, wykonując okrężne ruchy (technika, którą ekspert ds. seksu Lou Paget nazywa „wyciskaniem pomarańczy”). Jeśli Twój partner jest hojnie obdarowany, możesz ułożyć dłonie jedna nad drugą, by wygodnie objąć jego członek.

Jeśli poczujesz, że chciałabyś się nauczyć od swojego partnera jaki sposób pieszczenia sprawia mu największą przyjemność - poproś swojego kochanka, by pokazał Ci jak On się dotyka – połóż swoją dłoń na jego dłoni, by poczuć jego mocny uścisk i szybkość, z jaką porusza ręką oraz poznać umiejscowienie jego palców. Możesz być pewna, że ma on w tym zakresie więcej doświadczenia niż Ty i będzie wiedział, w jaki sposób najlepiej się zaspokoić. Naśladuj jego ruchy, a na pewno nie popełnisz błędu.

Nie ograniczaj się do używania jednej dłoni: drugą odkrywaj jego strefy erogenne.

Podobne wpisy