Ona sprawi, że aż jękniesz z przyjemności

Jak wybrać swoją pierwszą zabawkę seksualną

Zabawki coraz częściej stają się nieodłącznym elementem życia seksualnego. Nic w tym dziwnego, ponieważ świetnie pomagają odkrywać swoje własne strefy erogenne i potrafią również nadać nowy, ekscytujący wymiar Waszej grze wstępnej. Ale kiedy przychodzi do wybrania swojego pierwszego „małego pomocnika”, szeroki wybór najróżniejszych akcesoriów może onieśmielać. Jednak kilka poniższych porad pozwoli Wam łatwiej dokonać wyboru.

  1. Wibracje: niektórzy naprawdę je lubią. Inni na początku czują się dziwnie, ale z czasem doceniają ten rodzaj stymulacji, a jeszcze inni – pozostają wobec nich całkowicie nieczuli. Dopóki sami nie sprawdzicie, nie będziecie wiedzieć, do której grupy się zaliczacie. Próby warto zacząć od delikatnych wibracji, aby najpierw oswoić swoje ciało z tym rodzajem pieszczot. Najlepszą zabawką dla początkujących jest pierścień wibrujący lub miniwibrator. Zacznijcie go używać, wybierając najniższy stopień wibracji. Jeśli będzie zbyt łaskotało, podłóżcie pod urządzenie dłoń lub spróbujcie stymulacji przez prześcieradło. Jeśli chcecie większych doznań, po prostu zwiększcie na urządzeniu intensywność wibracji.

  2. Rozmiar: wybierajcie takie zabawki, które nie przerażą Was swoim rozmiarem. Akcesoria zwykle są twardsze i sztywniejsze niż ich rzeczywiste odpowiedniki, więc nie zdziwcie się, jeśli zabawka rozmiaru Waszego partnera będzie wydawać Wam się zbyt duża.

  3. Zasilanie: akcesoria mogą mieć zasilanie bateryjne, kablowe lub nawet słoneczne. Przed zakupem sprawdźcie, w jaki sposób urządzenie jest zasilane, aby nie kupić produktu wyłącznie na baterie, których nigdzie nie można dostać.

  4. Dyskrecja: to normalne, że się wstydzicie używania akcesoriów, zwłaszcza jeśli dopiero się z nimi oswajacie. Dlatego warto zwrócić uwagę na głośność jego pracy – ciszej działające urządzenie mniej będzie Was krępowało. Obecnie kupno różnych akcesoriów nie stanowi problemu – czy to w Internecie, czy w Waszym mieście. Dlaczego nie zacząć spokojnie, np. od pierścienia, masażera lub miniwibratora? To świetne zabawki dla początkujących par, które chcą sprawdzić, jak to wszystko wygląda, zanim zdecydują się na większe zakupy.
Jeśli będzie zbyt łaskotało, podłóżcie pod urządzenie dłoń lub spróbujcie stymulacji przez prześcieradło.

Podobne wpisy