Najlepsze porady na zadowolenie faceta w łóżku

Kiedy przychodzi do seksu, przyjemność jest najważniejszą sprawą dla obojga jego uczestników – i zawsze jest sposób, aby była mocniejsza zarówno dla Ciebie, jak i drugiej osoby. Dobrze wiedzieć, jakie sposoby pozwolą zwiększyć Ci przyjemność ze współżycia, a o jakich dotąd nie zdarzyło Ci się pomyśleć.

Stymulacja mężczyzny jest stosunkowo prosta, jednak można nie wiedzieć, co się przegapia. Dzięki poradom Durex będziesz mogła lepiej zaspokoić swojego partnera i dodać barw swojej sypialni - oraz oczywiście zwiększyć przyjemność płynącą z seksu. Miej jednak na uwadze, że wszyscy jesteśmy różni, więc warto porozmawiać ze swoim partnerem, zanim zaczniesz wprowadzać zmiany w waszych stosunkach i dowiedzieć się, co lubi, czego nie lubi, a o czym wręcz marzy.

Odkryj nasze najlepsze porady na temat zaspokajania mężczyzny podczas seksu:

Zacznij od ust

Tajemnicą udanej miłości francuskiej jest odpowiednie rozłożenie jej w czasie – dbaj o każdą sekundę! Przejmij inicjatywę, składając namiętne pocałunki na jego brzuchu i udach, a następnie pozwól swoim wargom objąć czubek jego penisa. Nie krępuj się z niczym – pieść obszar wokół jego penisa rękoma i ustami. Niech Twoje dłonie gładzą i pobudzają jego strefy erogenne – jądra, worek mosznowy i wędzidełko napletkowe. Odkryj nasze najlepsze porady na temat miłości francuskiej na tej stronie.

Znajdź jego strefy erogenne

Każdy mężczyzna ma obszary ciała, które mogą być pobudzone. Gdy mówimy o strefach erogennych mężczyzny, najbardziej oczywistą jest penis. Niektórzy lubią także, gdy ich płatki uszu są gryzione i naciągane. Inni z kolei preferują, masowanie krocza za pomocą dłoni lub nawet jednego palca. Istnieją także pewne ukryte punkty, jak poniżej jabłka Adama lub wzdłuż żeber, które mogą być bardzo istotnymi miejscami dla pobudzenia.

Klepanie pośladków może pomóc mężczyźnie w odprężeniu. Jego reakcja na takie działanie może być dobrym wstępem do zajęcia się jego punktem G. Powszechnie wiadomo, że jest nim prostata, a masowana w prawidłowy sposób może doprowadzić mężczyznę do orgazmu.

Pieść go, badając te obszary, których wcześniej nie pieściłaś, a być może znajdziesz nowe, pobudzające go rejony. Te rejony mogą ujawniać się z biegiem czasu, ale najważniejsze to zaangażować w ich odkrywanie również partnera.

Skomplementuj go

Słowa mogą być bardzo seksowne i mieć potężne działanie, a użycie odpowiednich może być katalizatorem niezapomnianych przeżyć seksualnych. Dobra komunikacja zawsze prowadzi do udanego seksu i jeśli partner wydaje z siebie odgłosy – masz pewność, że robisz postępujesz właściwie. Jęki, stękanie czy słowa – pozwól mu widzieć, że te dźwięki cieszą Cię i zachęcają do dalszych działań. Odkryjesz także korzyści dla siebie – dźwięki satysfakcji partnera również i Ciebie wprowadzą w dobry nastrój.

Spróbujcie nowych pozycji

Jeśli jeszcze nie próbowaliście, przetestujcie poniższe pozycje (pamiętając o wcześniejszych poradach!):

Na jeźdźca – taka pozycja daje mu wspaniały widok zarówno na Twoje ciało, jak i na Twoje reakcje. Kontroluj szybkość i odchyl się do tyłu dla zwiększenia intensywności doznań

Odwrócona pozycja na jeźdźca – nieco bardziej zaawansowana, gdzie siadasz odwrócona tyłem do twarzy partnera, mocno opierając się na stopach lub kolanach, dając mu dodatkowo wspaniały widok na miejsca intymne

Na pieska – to pozycja, która jest bardzo lubiana przez mężczyzn – wielu z nich lubi prymitywne, zwierzęce odczucia, która wraz z nią przychodzą. Możesz pozwolić mężczyźnie na regulację tempa.

Speed bump – podobna do pozycji „na pieska”; kobieta leży na brzuchu, a mężczyzna kładzie się na niej. Dla zwiększenia doznań możesz od czasu do czasu rozszerzać nogi, a partner pieścić Twoje piersi.

69 - pozycja przynosząca satysfakcję obu osobom. Ty i Twój partner stymulujecie się w tym samym czasie, odwzajemniając równocześnie swoje pieszczoty oralne

Księżyc w pełni – kobieta oplata nogami plecy mężczyzny, co daje mu poczucie dominacji i pozwala regulować tempo. Kolana mężczyzny powinny obejmować tułów partnerki. Pozycja ta pozwala na głęboką penetrację.

Pozycja misjonarska – może wydawać się nudna, ale czasem nie ma nic lepszego od klasyki. Zalety tej pozycji to możliwość całkowitej regulacji tempa oraz łatwe pieszczenie Twojego ciała przez dłonie partnera. Ponadto w tej pozycji można robić rzeczy lubiane zarówno przez kobiet, jak i mężczyzn – jak francuskie pocałunki, obsypywanie pocałunkami twarzy partnera, a także patrzeć sobie głęboko w oczy, co może być dodatkową stymulacją. Pozycja misjonarska gwarantuje maksymalny poziom intymności.

Wypróbuj wymienionych powyżej pozycji w różnych miejscach – jeśli próba odbędzie się na sofie, mogą przynosić zupełnie inne doznania niż na klasycznym łóżku!

Lustro na ścianie

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni są wzrokowcami. Jest także fałszywy pogląd, że nie są nimi kobiety. Obie płcie mogą czerpać dodatkowe korzyści z obserwowania przebiegu miłosnych igraszek. Niektóre pozycje pozwalają na „show”, który z pewnością znacznie wpłynie pobudzenie. Ustawienie lustra tak, aby widać w nim było wasz seks pozwoli na nadanie mu dodatkowego smaczku, umożliwi także obserwowanie twarzy partnera i miejsc intymnych. Jeśli jednak nie będziesz czuć się z tym komfortowo, zrezygnuj z tego rozwiązania.

Jeśli choć raz odkryjesz jego czułe punkty, będziesz zaskoczona, jak szybko będzie chciał znowu znaleźć się z Tobą w łóżku!

Podobne wpisy