Lepszy seks (dla niego)

Jeśli chodzi o seks, przyjemność jest sprawą najważniejszą dla obojga partnerów. Istnieją sposoby, dzięki którym można poprawić jakość seksu. Warto poznać potrzeby partnera, z których nie zdawałyśmy sobie sprawy, aby móc je spełnić. Stymulacja mężczyzny bywa dość prosta do opanowania, jednak niektórzy z nich nie mają świadomości, co tracą. Wskazówki Durex pomogą ci zadowolić partnera i uatrakcyjnić wasz czas w sypialni, co w efekcie przełoży się na lepszą jakość seksu. Pamiętajmy, że jesteśmy różni, dlatego porozmawiaj ze swoim partnerem zanim wprowadzisz coś nowego do waszej sypialni, aby dowiedzieć się, za czym nie przepada, co lubi, a co uwielbia.

Stymulacja

Wzrokowa – Nie jest tajemnicą, że podniecenie u mężczyzn wzrasta pod wpływem bodźców wzrokowych. Mitem jest, że zasada ta nie dotyczy kobiet – oboje partnerzy czerpią korzyści z oglądania seksu. Demonstrowanie przed partnerem określonych pozycji pomoże mu osiągnąć podniecenie. Uprawianie seksu blisko lustra lub przed nim może dodać nowego wymiaru waszemu pożyciu, ponieważ pozwoli to wam patrzeć sobie w oczy w każdej pozycji, a także widzieć prawie wszystko, co robicie. Tylko od was zależy, czy będziecie czuć się komfortowo i pewnie. Nie opuszczajcie zatem swojej strefy komfortu, jeśli poczujecie, że sprawy zaszły za daleko.

Fizyczna – Każdy mężczyzna posiada miejsca na ciele, które można stymulować. Niektórzy lubią, kiedy partnerka pieści językiem i ciągnie ich za małżowiny uszne, innych za to podnieca stymulacja krocza przy pomocy palca lub kciuka. Istnieje też kilka ukrytych punktów na ciele, które są wrażliwe na dotyk. Należą do nich miejsca poniżej jabłka Adama albo wzdłuż żeber. Pieść je u swojego partnera, jak również te, które nie przyszłyby ci do głowy – może w ten sposób znajdziesz nowe! Miejsca te budzą się z czasem. Pamiętaj, że w tym przypadku najważniejsza jest interakcja z partnerem.

Werbalna – dobra komunikacja zawsze prowadzi do udanego seksu. Dowiesz się, kiedy twój mężczyzna odczuwa przyjemność, jeśli zasygnalizuje to werbalnie. Bez względu na to, czy będą to jęki, pomruki, czy słowa, daj mu odczuć, że sprawia ci to frajdę i zachęć do tego, by się bardziej otworzył. Sama również na tym skorzystasz, ponieważ pomoże ci to lepiej wczuć się w nastrój chwili.

Pozycje

Pamiętając powyższe wskazówki, wypróbuj następujące pozycje (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś):

Na jeźdźca – lub ‘na górze’. Pozycja ta pozwala twojemu partnerowi dokładnie widzieć zarówno twoje ciało, jak i to, co dzieje się między wami. Kontrolujesz tempo i możesz przechylić się do tyłu, aby zwiększyć nacisk.

Na jeźdźca odwróconego – Jest to pozycja bardziej skomplikowana, podczas której jesteś odwrócona tyłem do partnera.

Kiedy już sprawisz, że twój partner oszaleje z podniecenia, przekonasz się, jak szybko będzie chciał ci się odwdzięczyć!

Podobne wpisy