Bądź facetem!

Jak namówić kobietę na użycie prezerwatywy

Może Ci się wydawać, że to mężczyzn trzeba przekonywać do używania prezerwatyw, lecz niektóre kobiety potrafią być równie uparte. Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, porusz tę kwestię.

  1. Jeżeli kobieta odmówi użycia prezerwatywy, lepiej zrezygnować z zabawy. Skoro mówi to Tobie, to komu jeszcze powiedziała to samo? Nawet jeśli nie jest zarażona chorobą weneryczną, musisz zadać sobie pytanie: czy jesteś gotowy na nieplanowaną ciążę?

  2. Użycie prezerwatywy jest wyrazem szacunku wobec partnerki. Powiedz jej to. Jeśli szanujesz ją bardziej, niż ona siebie, to czy seks na pewno jest dobrym pomysłem?

  3. Dzięki prezerwatywom mężczyźni potrafią dłużej uprawiać seks. Powiedz jej, że pragniesz dać jej jak najwięcej przyjemności, a prezerwatywa Ci w tym pomoże.

  4. Jeśli stwierdzi, że chce być bliżej Ciebie, powiedz jej, że uczucie relaksu i świadomość bezpiecznego seksu sprawią, że poczujesz się znacznie bliżej niej i nie będziesz się obawiał konsekwencji nieużycia prezerwatywy.

  5. Niektóre prezerwatywy zostały stworzone, by zapewnić jeszcze lepszy seks. Wypróbuj prezerwatywy Durex Performax Intense, które oprócz prążków i wypustek zawierają dodatkowo środek opóźniający wytrysk.

  6. Jeżeli będzie nalegać, powiedz, że nie chcesz narażać jej na zarażenie chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nawet jeśli w przeszłości Twoja partnerka zaspokajała Cię tylko oralnie, istnieje ryzyko, że zaraziłeś się czymś.

  7. Jeśli kobieta twierdzi, że nie jesteś prawdziwym facetem kiedy nie uprawiasz seksu bez zabezpieczeń, powiedz jej, że jesteś wystarczająco dojrzały, by wiedzieć jak postępować odpowiedzialnie w sferze seksu – a to czyni Cię zdecydowanie bardziej męskim. Niewielka liczba kobiet jest uczulona na lateksowe prezerwatywy. Możesz jednak zaopatrzyć się w prezerwatywy niezawierające lateksu – Durex Real Feel. Zapewnią Wam naturalne doznania i bezpieczeństwo. Zawsze miej przy sobie prezerwatywę, by uniknąć rozczarowania.

  8. Jeśli kobieta nie zgadza się na użycie prezerwatywy, odpuść sobie igraszki. Tak, to może być trudne, ale są inne sposoby rozładowywania napięcia, które nie niosą za sobą ryzyka zarażenia się chorobą weneryczną lub wystąpienia nieplanowanej ciąży.

  9. Martwisz się, że zyskasz złą reputację, jeśli odmówisz seksu bez prezerwatywy? Jedyne kobiety, które do siebie zrazisz to te, które nie cenią sobie wzajemnego szacunku. Kobiety, które dbają o bezpieczeństwo, będą postrzegać to jako zaletę.
Wypróbuj prezerwatywy Durex Performax Intense, jeśli oprócz zabezpieczenia szukacie dodatkowych wrażeń.

Podobne wpisy