3 rozpalające wskazówki dla udanego seksu oralnego

Używanie wszystkich części ciała tak, aby Twój partner drżał z rozkoszy przy każdym dotyku, tak aby włosy stawały mu na ciele z błogości – to klucz do udanego seksu. Zaopiekuj się swoim partnerem przy pomocy wszystkich pięciu zmysłów: patrz, słuchaj, czuj, dotykaj i smakuj, a zbliży Was to do siebie. Dzisiaj skupimy się na tym ostatnim, gdyż język idealnie nadaje się do stymulacji Twojego partnera. Dzięki kilku naszym wskazówkom zostaniesz językowym mistrzem. Sztuką jest delektować się smakiem i sprawiać rozkosz partnerowi z każdym muśnięciem, liźnięciem i pocałunkiem.

Całowanie

Całowanie ma wiele wymiarów - od zwykłego pocałunku w rękę do namiętnego obściskiwania. Często zależy to od nastroju, Waszego otoczenia czy namiętności, jaka jest między Wami. Dobrze jest zacząć prostym pocałunkiem bez języczka, z otwartymi ustami. Następnie: pocałunek z języczkiem lub ,,pocałunek francuski’’, który jest nie tylko smakowaniem, ale także formą odkrywania, podniecania i splatania Was ze sobą nawzajem. Pocałunki nie powinny ograniczać się do ust – poświęć uwagę także innym wrażliwym częściom ciała, takim jak uszy, szyja czy obojczyk, w miarę jak przesuwasz się coraz niżej wzdłuż ciała swojego partnera.

Drażnienie językiem

Jeśli lubisz kontrolę, spróbuj dotykania ciała swojego partnera końcem języka po najbardziej wrażliwych miejscach, a doprowadzi go to do szaleństwa. Delikatne, czułe muskanie go po genitaliach lub naturalnych ,,dołkach’’ na ciele może zapewnić mu nowe doznania, a Ty poznasz lepiej jego ciało, odkrywając wcześniej nieznane wrażliwych miejsca. Tempo jest tutaj bardzo ważne: czy robisz to szybko, czy wolno, czy robisz to w określonym rytmie czy raczej niekoniecznie – wszystko to wpływa na poziom podniecenia Twojego partnera, a także na utrzymanie go w napięciu.

Lizanie

Na szczęście Twój język jest zawsze odpowiednio nawilżony, więc możesz bez obaw używać go na całym ciele swojego partnera. Zacznij od długich, powolnych, płaskich ruchów języka, a w ten sposób - na podstawie jego reakcji - dowiesz się, w których miejscach lubi być dotykany. Tymi miejscami mogą być: tył szyi, klatka piersiowa (zarówno dla niej, jak i dla niego), okolice pod jabłkiem Adama (dla niego) czy partie pomiędzy palcami u stóp (dla niej). Delikatne chuchanie na miejsce, które właśnie polizałeś pobudzi skórę, a nerwy które natknęły się na chłodne powietrze wystrzelą, zapewniając miłe uczucie. Działa to zarówno na linię włosów, jak i na piersi.
Język jest przydatny do urozmaicenia gry wstępnej: może drażnić i zaspokajać. Wskazówka dla niego: połóż się pomiędzy udami partnerki i wódź językiem tuż nad wejściem do pochwy. Łechtaczka jest najwrażliwszym punktem na jej ciele, więc postaraj się odpowiednio wprowadzić ją w nastrój. Wykonując koliste ruchy językiem, kieruj się na środek. Wskazówka dla niej: żołądź członka (albo inaczej, miejsce pomiędzy trzonem a czubkiem) to najwrażliwsze miejsce dla mężczyzny. Lizanie i chuchanie będzie dobrym połączeniem ciepła i chłodu. Długie liźnięcia po trzonie, mogą być zakończone całowaniem czubka (lub na odwrót), zanim weźmiesz go całego. Jeżeli twój partner już drży z rozkoszy przez to, jak używasz języka, jedyne co pozostało to sugestywne liźnięcie ust, a ugną się pod nim kolana.

Podobne wpisy