Jej ciało

Im lepiej znasz swoje ciało, tym więcej przyjemności i zabawy możesz sobie zapewnić. Większość kobiet samodzielnie uczy się własnego ciała, a poznanie go jeszcze bardziej szczegółowo otworzy przed Tobą drogę do niezwykłych doznań.

Wzgórek łonowy

To obszar, który może być pokryty włosami. Jest często zaniedbywaną częścią kobiecego ciała. Jego dotykanie nie tylko pomaga stymulować łechtaczkę ale także poprzez jego lekkie naciśnięcie powoduje cofnięcie napletka łechtaczki, odsłaniając wrażliwą żołądź.

Łechtaczka

To centralny punkt kobiecej przyjemności seksualnej. Łechtaczka jest narządem bardzo unerwionym i brzęknie w odpowiedzi na właściwą stymulację. Rozmiar, kształt i czułość łechtaczki jest różna u każdej kobiety, dlatego najlepiej jest zacząć od delikatnych pieszczot.

Jeśli kobieta nie odbiera bodźców podczas stymulacji łechtaczki, spróbuj odsłonić napletek łechtaczki językiem lub ręką – uwierz, może to zdziałać cuda. Jak znajdziesz ten punkt, bądź delikatny, gdyż nawet kobieta, która jest mniej podatna na stymulację może zareagować zupełnie odmiennie.

Pochwa

Uważana często za najważniejszą część ciała podczas seksu – pochwa jest kanałem, który podczas stymulacji rozciąga się, dopasowując do palców lub penisa. W przeciwieństwie do łechtaczki nie jest szczególnie wrażliwym miejscem, choć stymulowanie punktu G daje niektórym kobietom przyjemność. Szyjka macicy położona w górnej części pochwy również może stanowić strefę erogenną u niektórych kobiet – postępuj jednak ostrożnie, gdyż nie każda kobieta lubi stymulację tego obszaru.

W stanie podniecenia pochwa nawilża się samoczynnie, choć niektóre kobiety wymagają dodatkowego nawilżenia i jest to zupełnie normalne. Użycie żelu intymnego zmniejszy uczucie tarcia i sprawi, że seks stanie się znacznie przyjemniejszy.

Każda kobieta może zwiększyć swój potencjał szczytowania poprzez napinanie mięśni Kegla. Poprawia to przepływ krwi w okolicach łonowych oraz kontrolę mięśni tej strefy.

Istnieje wiele ćwiczeń mięśni Kegla dla kobiet, takich jak kulki Kegla, ciężarki dopochwowe, urządzenia ciśnieniowe czy urządzenia wysyłające impuls elektryczny (podobnie jak pasy używane do rzeźbienia mięśni brzucha), które uwalniają delikatny (bezbolesny) impuls elektryczny, zmuszając tym samym mięśnie do pracy. Możesz jednak wykonywać je samodzielnie, poprzez regularne ich napinanie i rozluźnianie.

Podobne wpisy