Seks oralny dla waginy - Poradnik

Nawet jeśli uważasz, że tego nie potrzebujesz... każdemu przyda się odświeżenie wiedzy. Oto niektóre z niezbędnych porad, które z pewnością sprawią, że będzie to dla Was najlepsze doświadczenie. 

ZACZNIJ POWOLI

Dotyczy to naprawdę wszystkiego, co seksualne. Szybkie doświadczenia mogą być czasami świetne, ale zazwyczaj nie ma potrzeby się spieszyć. Zacznij od gry wstępnej (delikatne dotykanie i całowanie, a może nawet masaż).

STOPNIOWO PRZEJDŹ DALEJ ​​

Nie przechodź od razu od delikatnego masażu pleców do bezpośredniej stymulacji łechtaczki. Zbliż się do pochwy i zacznij od użycia języka wokół wewnętrznej strony uda i warg sromowych. Zbuduj napięcie.

ROZMAWIAJ ​​

Obserwuj swojego partnera i jego reakcje na to, co robisz. A jeśli reaguje z entuzjazmem, kontynuuj. Nie bój się zapytać ich wprost, co ich interesuje (to może być rozmowa najlepiej przeprowadzona przed lub po).

EKSPERYMENTUJ ​​

Jeśli coś działa, rób to dalej, ale nie ograniczaj się tylko do tego. Dorzuć pocałunki i ruchy językiem we wszystkich obszarach sromu. 

SKUP SIĘ NA ŁECHTACZCE ​​

Łechtaczka jest zazwyczaj główną strefą przyjemności, dlatego należy zwracać na nią szczególną uwagę - zwłaszcza zbliżając się do wielkiego finału.

DOŁĄCZ PENETRACJĘ

Seks oralny nie oznacza, że nie możesz robić nic innego. Możesz chcieć dołączyć penetrację dla urozmaicenia zabawy, czy to za pomocą penisa, czy jednej z naszych zabawek. [Pamiętaj jednak, że wspaniały seks nie wymaga penetracji, więc nie powinieneś czuć, że jest to konieczność.

ZMIENIAJ POZYCJE

Urozmaicenie jest niezbędną częścią naszego życia. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po różnych pozycjach oralnych TUTAJ, aby zobaczyć, jak możesz podkręcić zabawę.

WYPRÓBUJ ZABAWKĘ (LUB DWIE) ​​

Twój język ma prawo się zmęczyć, a zabawki mogą stać się najlepszym przyjacielem, aby Cię wesprzeć. Nie ma nic złego w pomocy sobie! Wybraliśmy szereg idealnych zabawek i lubrykantów, które pomogą w seksie oralnym.

Podobne wpisy