Pierwszy seks analny... Porady

Tak więc, odbyliście rozmowę i oboje się zgodziliście... Nadszedł czas, aby spróbować zabawy analnej! Pamiętaj, że to dopiero pierwszy krok. Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć za pierwszym razem, aby było to jak najlepsze doświadczenie.

ROZMAWIAJ

Dobry seks zaczyna się od dobrej komunikacji. Zanim się rozbierzecie, porozmawiaj ze swoim partnerem. Ustalcie, czego oboje oczekujecie. Może pomyślcie o bezpiecznym słowie? Przede wszystkim upewnij się, że jesteście zgodni

PRZYGOTUJ SIĘ

Jeśli zdecydujecie, że chcecie spróbować seksu analnego, możecie wypróbować kilka ćwiczeń rozszerzania odbytu, aby wytrenować mięśnie zwieracza w celu rozluźnienia, aby doświadczenie było jak najbardziej komfortowe i przyjemne.

PAMIĘTAJ O HIGIENIE

Poczuj się czysto, poczuj się pewnie. Zachęcamy do rozważenia lewatywę. A jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym przewodnikiem TUTAJ.

ROZPOCZNIJ GRĄ WSTĘPNĄ

Dotyczy to każdego rodzaju seksu. Nie spiesz się. Delektuj się chwilą. Rimming to świetny sposób na zrelaksowanie ciała i umysłu.

ZWOLNIJ

Skąd ten pośpiech? Jeśli jest to Twój pierwszy raz, zacznij powoli i krok po kroku idź dalej. Start zabawy może ułatwić mała wibrująca zabawka analna. Przyjmujący partner powinien się rozluźnić, aby mógł kontrolować prędkość i głębokość penetracji.

NIE ZAPOMINAJ O LUBRYKANCIE

Zabawka, penis lub palec - użyj lubrykantu. Jest to tak proste, a sprawi, że wszystko pójdzie o wiele płynniej. Wybierz lubrykant, który najlepiej pasuje do okazji. Lubrykanty na bazie silikonu są najlepsze do seksu analnego, ponieważ nie wchłaniają się łatwo w skórę i nie wysychają tak szybko. Sprawdź nasz lubrykant idealny do seksu analnego TUTAJ.

PAMIĘTAJ O BEZPIECZEŃSTWIE ​

Jeśli pozwolisz nam na moment stać się trochę nieseksownymi, tkanka odbytu jest delikatna, więc najlepiej być bezpiecznym. Prezerwatywy z dołączonym lubrykantem silikonowym mogą zmniejszyć tarcie, zapewniając długotrwały poślizg. Upewnij się tylko, że nie korzystasz z lubrykantów na bazie oleju, jeśli używasz prezerwatywy. Możesz wybrać idealne połączenie prezerwatywy i lubrykantu TUTAJ.

KORZYSTAJ Z ZABAWEK​

Możesz zacząć eksperymentować z zabawkami solo przed rozpoczęciem seksu analnego z partnerem, aby wyćwiczyć mięśnie zwieracza i przygotować obszar do penetracji. Mała wibrująca zatyczka, taka jak nasz Pop & Buzz może być świetnym wprowadzeniem do seksu analnego. A kiedy będziesz gotowy, możesz przejść do zestawu Deep & Deeper.

ROZMAWIAJ DALEJ

Rozmowa nie powinna skończyć się tylko przed zabawą, a towarzyszyć Wam przez całe doświadczenie- zobaczcie, co zadziałało, a co nie i porozmawiajcie o tym, czy chcecie spróbować ponownie. Wiele osób go uwielbia, ale seks analny nie jest dla każdego. Powinieneś czuć się komfortowo, odkrywając swoje ciało i preferencje, jednocześnie ucząc się z nowych doświadczeń.

Podobne wpisy