Dlaczego powinieneś ... się masturbować?

Jeśli coś sprawia Ci przyjemność, jest dla Ciebie dobre. Nie czekaj, zacznij zabawę solo już teraz!

Osiągnięcie orgazmu może być skomplikowanym biologicznie procesem. Niektórzy nigdy nie osiągają orgazmu (szczytują?), co jest jak najbardziej w porządku. Udane życie seksualne to więcej niż orgazmy. Jednak nawet dla osób, które doświadczają orgazmów, dokonanie tego z partnerem, zwłaszcza nowym, może być wyzwaniem.

Jeśli opis odnosi się chociaż w części do Twojego życia seksualnego, czas wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie). Odkrywanie swojego ciała i tego, co sprawia największą przyjemność Tobie może być pomocne podczas stosunku z partnerem/partnerką. Komunikowanie swoich potrzeb i pragnień pozwoli im zadowolić Cię tak, jak najbardziej lubisz. Jeśli preferujesz zabawę solo, zrozumienie swojego ciała może być istotne dla czerpania przyjemności z odkrywania swojego seksu.

Istnieje również niezliczona ilość innych powodów, ze względu na które, powinieneś się masturbować. Wśród nich wyróżniamy: Redukcję stresu i problemów ze snem, dla tych z wulwą - zmniejszenie intensywności skurczów przy miesiączce, i szczerze, jest to świetna zabawa. Jest mnóstwo korzyści dla każdego, niezależnie od płci, genitaliów czy tożsamości. Jeśli pragniesz poprawić swoje samopoczucie i zdrowie, regularna masturbacja (i radość z niej) mogą być dla Ciebie.

Nie wiesz od czego zacząć? Mamy dla Ciebie nową linię gadżetów dla początkujących, które wzmocnią Twoje doznania podczas masturbacji (niezależnie w jakiej formie).

Podobne wpisy