Dlaczego wszyscy powinni używać lubrykantów?

Naszym zdaniem każde zbliżenie może być lepsze z odrobiną dodatkowego nawilżenia. Po co? Choćby dla większego komfortu podczas seksu, zwłaszcza gdy czujesz suchość w miejscach intymnych.

Ta cykliczna suchość jest o wiele bardziej powszechna, niż może Ci się wydawać. W trakcie cyklu miesiączkowego poziom estrogenu zmienia się, w związku z czym kobieta może momentami czuć mniej nawilżenia w miejscach intymnych. Produkty takie jak prezerwatywy Durex Naturals, pokryte lubrykantem na bazie wody, ze składników w 98% pochodzenia naturalnego, mogą sprawić, że seks będzie komfortowy przez cały miesiąc.

Po co używać lubrykantów?

Odpowiedni lubrykant może sprawiać, że czujesz się pewniej, rośnie Twoja pomysłowość i chętniej próbujesz nowych rzeczy. A przede wszystkim sprzyja zabawie! Czytaj dalej, by odkryć, dlaczego najwyższy czas zaznajomić się z lubrykantami. Możesz też zajrzeć do naszego przewodnika po lubrykantach, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Więc po co używać lubrykantów? Oto 6 dobrych powodów na początek:

  • Wspomagają gładkość penetracji
  • Uprzyjemniają grę wstępną
  • Można używać ich z zabawkami erotycznymi
  • Pomagają zapobiegać otarciom podczas dłuższych zbliżeń
  • Mogą zapobiegać pękaniu prezerwatyw
  • Sprawdzają się u mężczyzn i kobiet

1.Wspomagają gładkość penetracji

Wszyscy to znamy. Za chwilę zbliżysz się z kimś, kto Ci się bardzo podoba, ale do Twoich miejsc intymnych wiadomość o tym jeszcze nie dotarła.

Jest wiele powodów, dla których możesz czuć się „tam” trochę sucho, i wszystkie są zupełnie normalne. Pamiętajcie: suchość pochwy może zdarzyć się w każdym wieku i o każdej porze. Być może odczuwasz lekki niepokój lub stres? A może jesteś w określonym momencie cyklu albo ostatnio przyjmowałaś leki?

Niezależnie od przyczyny, z pomocą mogą przyjść lubrykanty. Dzięki nim ​​sprawy idą we właściwym kierunku, a Ty możesz skupić się na byciu „tu i teraz” i na tym, by cieszyć się chwilą. A, co ważniejsze, Twoje doznania mogą być o wiele lepsze.

2. Uprzyjemniają grę wstępną

Myślisz, że lubrykanty wspomagają tylko moment penetracji? Niekoniecznie. Odrobina nawilżenia to też świetny pomysł na dobry początek. Jest mnóstwo oryginalnych sposobów na wykorzystanie lubrykantów w grze wstępnej. Nam szczególnie podoba się zmysłowy masaż.

Warto dodać, że do zabawek erotycznych i wibratorów wykonanych z silikonu trzeba używać lubrykantów na bazie wody, ponieważ lubrykanty na bazie silikonu mogą zniszczyć miękką gumę. Koniecznie zapoznaj się z instrukcją stosowania zabawki erotycznej przed użyciem lubrykantu.

3. Można używać ich z zabawkami erotycznymi

Wielką zaletą lubrykantów jest ich wszechstronność. Działają tak samo świetnie, czy jesteś z jedną osobą, czy z wieloma, a nawet gdy masz ochotę na chwilę dla siebie. Bardzo lubimy używać ich z zabawkami erotycznymi. Nałożenie lubrykantu na wibrator może nadać masturbacji zupełnie nowy, płynny wymiar, pozwalając Ci szybciej osiągnąć szczyt, poszukiwać i bawić się nowymi doznaniami.

Zatem eksperymenty z jedzeniem mogą być dobrą zabawą. Fajnie i bezpiecznie jest zjadać truskawki z ciała drugiej osoby. Masło pozostawmy jednak w sferze kulinarnej.

4. Sprzyjają dłuższym zbliżeniom

Kto z nas nie lubi spontanicznego szybkiego numerku? Z drugiej strony nie ma nic lepszego niż te długie, namiętne zbliżenia, podczas których zapominasz o upływie czasu, o zahamowaniach i naprawdę puszczasz ster.

Aby mieć pewność, że otarcia ani suchość nie zepsują Ci zabawy, koniecznie stosuj lubrykanty. Dzięki nim robi się miło i wilgotno, a Ty możesz zmieniać pozycje, eksperymentować i cieszyć się każdą minutą.

5. Mogą zapobiegać pękaniu prezerwatyw

Może Ci się wydawać, że nie ma takiej potrzeby, ale używanie lubrykantów razem z prezerwatywą to w istocie dobry pomysł. Poślizg zmniejsza tarcie, a to ono przede wszystkim przyczynia się do pękania prezerwatyw. Prawidłowo stosowane prezerwatywy są w 98% skuteczne przeciwko chorobom przenoszonym drogą płciową i niechcianej ciąży, zatem warto mieć pewność, że działają*.

6. Sprawdzają się u mężczyzn i kobiet

A teraz jedna z naszych ulubionych porad: nawilż zanim zrobisz dobrze.Ślina daje mało nawilżenia i wysycha szybciej. Dlatego lubrykanty mogą całkowicie zmienić zasady gry u obu płci. Aby dodatkowo wzbogacić doznania, wypróbuj jeden z lubrykantów smakowych – i do dzieła.

W Durex uważamy, że każdy zasługuje na wspaniały seks. Dlatego zadbaliśmy o to, by każdy znalazł coś odpowiedniego. Od lubrykantów, które stymulują i rozgrzewają,po prostą przyjemność płynącą z naszego Żelu intymnego z serii Naturals – na pewno mamy coś dla Ciebie.

Lubrykanty a prezerwatywy

Jeśli masz tendencję do lekkiej suchości w określonych dniach miesiąca, pamiętaj że to całkowicie normalne! Jeśli więc szukasz nawilżenia naturalnego pochodzenia , a przy tym chcesz cieszyć się spokojem, jaki zapewnia prezerwatywa, idealnym rozwiązaniem będą prezerwatywy Durex Naturals.

Nasze prezerwatywy Durex Naturals zostały opracowane z myślą o Tobie. Ponieważ są one pokryte lubrykantem na bazie wody ze składników w 98% pochodzenia naturalnego, prezerwatywy Naturals są idealne na bardziej suche momenty w miesiącu. To idealny sposób, aby każdy ruch był tak płynny, jak lubisz.


Chcesz wybrać coś dla siebie? Kliknij teraz i sprawdź pełną gamę lubrykantów Durex. Na co czekacie? Lubrykanty w dłoń!


*https://bedbible.com/how-often-do-condoms-break-statistics/

Podobne wpisy