Breadcrumbs

Sex pozycje na szybki numerek

Daj się ponieść pożądaniu i przeżyj maksymalną rozkosz. Wykorzystaj krótkie chwile namiętności, aby pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo go pragniesz.

Kluczem do udanego „szybkiego numerka” jest oczywiście spontaniczność. Aby jednak w pełni wykorzystać urok chwili poszukaj wcześniej inspiracji. Wypróbuj czegoś nowego i daj się w pełni ponieść seksualnym doznaniom, kiedy nadejdzie ten oczekiwany moment. W tym przypadku lepiej nie kombinować – prostota i szybkość to tutaj podstawa. Jednak nie zapomnij o prezerwatywie!

Czasem jest tak, że po prostu nie macie czasu, aby przenieść się do sypialni. Zatem gdzie i jak możecie to zrobić? Im bardziej pomysłowi i kreatywni będziecie, tym lepsza zabawa. Czasem nawet nie ma co tracić czasu na całkowite rozbieranie. W tym przypadku liczy się czas, a przecież chcecie zrobić to natychmiast, tu i teraz!

Na schodach

Schody okazują się niezwykle przydatnym elementem wyposażenia wnętrza, kiedy szukacie idealnego miejsca na ekspresowe zbliżenie. Jeżeli różnica wzrostu między Wami jest duża, możecie uklęknąć w taki sposób, aby Twój partner znajdował się o jeden schodek niżej. Dzięki temu będzie mógł wejść w Ciebie od dołu, stymulując punkt G. Skoro oboje jesteście stabilnie oparci o schody, możecie użyć rąk do dodatkowych pieszczot.

Na stole

Połóż się na stole, którego blat znajduje się na wysokości bioder partnera. Podeprzyj się na łokciach i obejmij go nogami za szyję. Ta pozycja umożliwia głęboką penetrację, która dostarczy Wam obojgu niesamowitej rozkoszy.

Na kanapie

Nie da się ukryć – wygodna sofa daje możliwości wypróbowania wielu pozycji. Przekonaj się, że siedząc na kanapie można robić o wiele ciekawsze rzeczy niż oglądanie kolejnych odcinków ulubionego serialu. Usiądź na kolanach Twojego partnera zwrócona twarzą do niego, kiedy będzie siedział na kanapie. To idealne miejsce do wypróbowania pozycji „na jeźdźca”. W tej pozycji możesz nadać idealny rytm waszemu zbliżeniu. Jeśli jesteś zwrócona przodem do niego, możesz zwiększyć Wasze doznania odchylając się do tyłu, i podpierając się rękami o podłogę. Kanapa to także idealne miejsce dla pozycji „na pieska”. Przyjemność gwarantowana!

W kuchni

W kuchni pikantne są nie tylko potrawy. Przerwij na chwilę gotowanie i pochyl się nad blatem. Twój partner będzie mógł wejść w Ciebie od tyłu. Poza tym w Twojej lodówce na pewno znajdziesz mnóstwo afrodyzjaków.

Pod prysznicem

Nie ma powodu, żeby pod prysznic iść samemu. Dołącz do swojego partnera podczas porannego prysznica. Co prawda całkiem prawdopodobne jest, że spóźnicie się kilka minut do pracy, jednak naszym zdaniem warto zaryzykować!

Pod ścianą

Zapewne znacie nawzajem swoje ciała od stóp od głów. Ale jak często decydujecie się na szybki seks pod ścianą? Ta pozycja seksualna jest wybierana najczęściej na początku związku. Jednak z upływem czasu, często o niej zapominamy, szczególnie w przypadku wspólnego mieszkania. Jednak pozwala ona na naprawdę silne doznania! Pozwól, żeby partner przyparł Cię do ściany (w salonie, łazience, kuchni, jadalni – gdzie tylko chcecie) i mocno obejmij go nogami w pasie.

Lubrykant – Twoja tajna broń

W przypadku spontanicznego seksu, wiele kobiet obawia się, że nie są wystarczająco wilgotne na „szybką akcję”. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest użycie lubrykantu. Wypróbuj żel Durex Play O, który dzięki swojej unikalnej formule sprawia, że Twoje orgazmy będą jeszcze silniejsze.