Invisible

NASZA NAJCIEŃSZA
PREZERWATYWA

OBEJRZYJ REKLAMĘ

CIEŃSZA
NIŻ LUDZKI WŁOS

KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ
SIĘ WIĘCEJ

DODATKOWO NAWILŻANA

  • Niezwykle cienkie prezerwatywy sprawią, że będziecie bliżej niż kiedykolwiek wcześniej
  • Przezroczyste i dodatkowo nawilżone
  • W 100% testowane
    elektronicznie

Durex Invisible – nasza najcieńsza prezerwatywa

10 porad jak osiągnąć jeszcze większą rozkosz

1. KARUZELA POCAŁUNKÓW

Prosta i podniecająca gra wstępna. Stańcie naprzeciwko siebie. Najlepiej rozbierzcie się do połowy, całkiem lub zostawcie na sobie tylko bieliznę.

Kobieta zaczyna od całowania partnera, delikatnie przyciskając go do ściany. Po chwili partner przejmuje kontrolę, obraca partnerkę, aby to ona była oparta o ścianę i zaczyna ją całować.

Na zmianę jedno z was przejmuje kontrolę, jednocześnie używając różnych powierzchni, aby zwiększyć wrażliwość skóry na dotyk. Zmieniajcie się co kilka minut i za każdym razem starajcie się znaleźć inną powierzchnię do oparcia, na przykład chłodne gładkie okno, czy miękkie aksamitne zasłony. Zabawa uwrażliwi zakończenia nerwowe skóry ramion i kręgosłupa.

 

2. TRUSKAWKOWE DRESZCZE

Błyszczyki i balsamy (bez dodatku środków leczniczych) nie tylko nadają się do nawilżania ust, możesz nimi również posmarować sutki.

Nałożenie odrobiny owocowego balsamu do ust na sutki, nawilży je i wzmocni ich kolor, a ponadto dostarczy doskonałych smakowych wrażeń twojemu partnerowi. Możesz również wodzić sztyftem z miętowym balsamem do ust (bez dodatku środków leczniczych) wkoło sutków partnera, który poczuje miętowy chłód na skórze.

Pamiętaj: wibratory i masażery służą nie tylko do pieszczenia genitaliów, lecz również innych sfer intymnych. Jeśli ty lub twój parter macie wrażliwe sutki, spróbuj pieścić je małym wibratorem łechtaczkowym Durex Play Delight, który zaprojektowano do stymulacji punktowej i wzmocnienia wrażliwości stref intymnych.

 

3. PODNIECAJĄCA WYLICZANKA

Invisible to najcieńsza prezerwatywa Durex wykonana z naturalnej gumy lateksowej, która maksymalizuje odczuwanie przyjemności seksualnej. Odkryjcie nowe wymiary rozkoszy poprzez wspólne zakładanie prezerwatywy.

Mężczyzna klęka na łóżku, a jego partnerka za nim. Po prawidłowym przygotowaniu prezerwatywy, partnerka obejmuje biodra kochanka, przesuwa dłoń na jego członka i pomaga mu rozwinąć na nim prezerwatywę.

Inną opcją jest powolne liczenie do dziesięciu podczas zakładania Durex Invisible, gdy partner patrzy, ale nie wolno mu dotknąć partnerki aż do usłyszenia liczby dziesięć. Taka krótka przerwa na założenie prezerwatywy to doskonały sposób na budowanie napięcia i tworzenie oszałamiającego zmysły podniecenia.

 

4. PIESZCZOTY PODBRZUSZA

Przez żołądek do serca mężczyzny? Całkiem możliwe! Masując podbrzusze kochanka podczas seksu zwiększysz jego wrażliwość na doznania. A co jeśli chodzi o kobiety? Aby się przekonać, przetestujcie tę teorię na sobie, zamieniając się rolami.

Pieść dłońmi podbrzusze kochanka podczas stosunku w pozycji na jeźdźca. Zacznij od umieszczenia dłoni tuż nad jego kością łonowa, przesuwaj je w górę pieszcząc okolice pępka, a następnie wróć do pieszczot podbrzusza.

Twoje ruchy powinny być płynne, ale dość stanowcze. Twoje pieszczony sprawią, że skóra jego sfery łonowej stanie się napięta i wrażliwsza. Powtarzanie ruchów napinających skórę ku górze może doprowadzić do orgazmu.

 

5. POMOCNA DŁOŃ

Jądra mężczyzn są wyjątkowo wrażliwe, dlatego eksperymentując z ich pieszczeniem i głaskaniem pamiętaj o tym, aby robić to powoli i delikatnie. Nie naciskaj ani nie zaciskaj dłoni na jego jądrach, chyba że cię o to poprosi, ponieważ sprawia mu to przyjemność.

Zauważ, że przez mosznę biegnie linia lub szew, przesuń wzdłuż niej delikatnie palec, a sprawisz rozkosz swojemu partnerowi. Nie tylko będzie to dla niego nowe i przyjemne doznanie, lecz także zwiększy to wasze wzajemne zaufanie.

Bacznie obserwuj partnera i jego reakcje, kiedy go dotykasz. Poproś go o ocenienie intensywności każdego z doznań na skali od 1 do 5. Ten sposób komunikowania stanowi nieocenioną umiejętność w czasie igraszek w sypialni i można zastosować go podczas wielu różnych eksperymentów!

 

6. POWIEW ŚWIEŻEGO POWIETRZA...

Świadoma koncentracja na wdychaniu i wydychaniu powietrza, może wzmocnić doznania seksualne. Skupienie się na oddychaniu może znacznie zwiększyć wrażliwość ciała na doznania i intensywność orgazmów.

Przygotowując się na świadome oddychanie podczas seksu, usiądź lub połóż się z parterem na łóżku w pozycji twarzami zwróconymi ku sobie i zacznijcie głęboko oddychać napełniając brzuchy powietrzem. Poczujecie się zrelaksowani, odstresowani, a zwiększony dopływ tlenu do krwi pomoże wam osiągnąć intensywniejszy orgazm.

Podczas seksu oddychajcie świadomie i głęboko. Eksperymentujcie z oddychaniem przez nosi i usta i sprawdźcie czy szybki lub powolny oddech intensyfikuje doznania, które odczuwacie w rejonie łonowym.

 

7. ROZKOSZNY DRESZCZYK EMOCJI

Spowolnij grę wstępną i użyj łagodnych oddechów do pobudzenia zmysłów i ciała swojej kochanki. Sprawisz, że kochanka skoncentruje się w pełni na każdym subtelnym doznaniu i pobudzisz jej zmysł dotyku.

Rozbierz partnerkę i połóż ją na łóżku, zbliż usta do jej ciała, aby poczuła twój delikatny oddech na skórze. Delikatnie i powoli wypuszczaj powietrze, rób to z większą intensywnością niż zazwyczaj, aby partnerka mogła poczuć twój gorący oddech na skórze, ale pamiętaj, żeby jej nie dotykać. Wydychaj powietrze wzdłuż zagięcia jej szyi i ramion, kręgosłupa i nóg, przesuwając się w górę i w dół.

Dodaj zabawie pikanterii nakreślając na skórze partnerki mapę skarbów używając żelu intymnego Durex Play Uwalniający Dreszczyk Emocji, a następnie dmuchaj wzdłuż jego ścieżek. Oddech wzmocni jeszcze bardziej rozkosz intensyfikowaną przez żel.

 

8. ROZMOWY BUDUAROWE

Zwiększenie intensywności doznań w sypialni nie tylko polega na wzmocnieniu fizycznych odczuć, ale również oznacza pozostanie wrażliwym na nastroje, pragnienia, preferencje i emocje kochanka.

Równowaga obdarowywania i przyjmowania w seksie stanowi podstawę zdrowej relacji i zapewnia, że obydwoje partnerzy czują się dopieszczeni, spełnieni i docenieni. Ponadto wiedzą, że druga osoba pozostaje wrażliwa na ich uczucia i potrzeby.

Żartobliwym sposobem na zagwarantowanie równowagi seksualnej w związku jest zabawa z kartami. Każdy z partnerów otrzymuje talię kart, następnie ustalacie, kto ma kolor karo, a kto trefl. Za każdym razem, kiedy twój kochanek sprawi ci przyjemność otrzymuje od ciebie kartę. Jeśli pod koniec miesiąca talia kart jednego z was jest grubsza, częściej obdarowywany partner musi się zastanowić, jak wynagrodzić nierównowagę drugiej stronie.

 

9. PODUSZKOWE IGRASZKI

Dobrze znanym (i doskonale sprawdzającym się w rzeczywistości) chwytem, który intensyfikuje doznania kochanki podczas seksu, jest podłożenie poduszki pod pośladki kobiety.

Możecie dodać igraszkom pikanterii, używając poduszki z poszewką z materiału o zaskakującej teksturze np. z gładkiej satyny, sztucznego futerka, a nawet PCW. Inwestycja w poszewki z różnych materiałów, które można prać w pralce, to szybki, łatwy i ekonomiczny sposób na urozmaicenie igraszek w łóżku.

Włóż pod poszewkę poduszki wibrator łechtaczkowy Durex Play Delight, a stworzysz nową miękka i wibrującą zabawkę, na którą partnerka może siąść okrakiem lub położyć się zwiększając swoje doznania.

 

10. NUMERKOWA ZAMIANA

Czas na zmiany i pożegnanie się z tradycyjną pozycją 69 oraz zastąpienie jej bardziej praktyczną pozycją 64. Partner leży na plecach, a partnerka siedzi okrakiem na jego torsie, zwrócona tyłem z kolanami po każdej stronie jego ciała (możecie również odwrócić role).

Kochanek, który leży schyla się, aby rozpocząć pieszczoty oralne, unosząc pośladki w powietrzu, w taki sposób, że jego plecy i uda przybierają kształt V, a łydki pozostają płasko na łóżku (kształtem ciała przypomina lekko pochyloną do przodu cyfrę 4).

W pozycji 64 leżący partner pieści partnerkę rękami (lub wibratorem) od tyłu. Pozwala to na dostęp do bardzo wrażliwych stref intymnych kochanki, umożliwiając jej doznanie nowych wymiarów rozkoszy.