Żele intymne

Jeśli myśleliście, że żele intymne stosują tylko osoby cierpiące na suchość obszarów intymnych, to być może omija was cała gama intensywnych doznań seksualnych! Jasne, żele intymne spełniają często jedynie podstawowe funkcje, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia, ale potrafią też zintensyfikować całość doznań seksualnych. Dzięki nim ruchy stają się płynne, a wrażenia mocniejsze. Poniżej przeczytacie, jak żele intymne mogą uczynić seks nie tylko bardziej komfortowym, ale też bardziej podniecającym zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Żele intymne

Rozmaite żele intymne spełniają potrzeby różnych osób. Najlepiej jest wypróbować wszystkie i zdecydować, który najbardziej pasuje do preferencji Twoich i Twojego partnera. Po pierwsze należy pamiętać, że istnieją trzy podstawowe rodzaje żeli:

  • Oparte na wodzie – najczęściej spotykane[1]. Dzięki temu, że ich skład oparty jest na wodzie, nie uszkodzą prezerwatyw ani zabawek Durex[2]. Właśnie dlatego nawilżacze, takie jak nasz Durex Play Nawilżający żel intymny, nadają się do wszelkiej zabawy, od stosunku dopochwowego po seks analny.
  • Oparte na olejkach – to najbardziej śliskie nawilżacze, ale nie zawsze można je używać z prezerwatywami[3].
  • Silikon –Jeśli szykujecie się na prawdziwy maraton, wybierzcie oparty na silikonie Durex Play Perfect Glide silikonowy żel intymny dla dłuższej przyjemności, który długo zachowuje swoje właściwości.[4] Odrobina żelu intymnego starczy na długo, bez potrzeby ponownego nakładania. Ten rodzaj żeli nie nadaje się jednak do użytku z innymi produktami silikonowymi, tak więc odradza się ich stosowania z zabawkami[5].

Żele intymne

Od żeli smakowych, po żele powodujące mrowienie, jest wiele opcji, które pomogą wzbogacić życie intymne.

Żel intymny zwiększa doznania w trakcie masażu oraz w znacznym stopniu zwiększa intensywność pieszczot. Wypróbuj masaż erotyczny z żelem intymnym Durex 2 w 1, stworzonym nie tylko do masażu, ale również nadającym się do użytku w trakcie stosunku! Aby poruszyć zmysły, wypróbujcie żel Durex Play massage 2 w 1 stymulujący nawilżający żel intymny i do masażu z pobudzającą Guaraną.

Jeśli naprawdę chcecie zwiększyć doznania, użyjcie Durex Intense orgasmic żel stymulujący, który został stworzony z myślą o intensywniejszych doznaniach. Aż 80% kobiet stosujących ten produkt osiągnęło orgazm w czasie testu.

Zapoznajcie się z naszą ofertą żeli intymnych Durex, by wybrać taki, który najbardziej będzie pasował do was i waszego życia intymnego.

 

[1]https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3244680/The slippery slope: Lubricant Use and Rectal Sexually Transmitted Infections: a newly identified risk

[2]http://www.unaids.org/en/media/unaids/contentassets/dataimport/publications/irc-pub01/jc003-malecondom-factsheets_en.pdfWorld Health Organization and UNAIDS. The male latex condom: 10 condom programming fact sheets. 2001. [cited 2013 May 5]

[3]https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2535978Mineral oil lubricants cause rapid deterioration of latex condoms

[4]http://research.omicsgroup.org/index.php/Personal_lubricant Personal lubricant. OMICS International

[5]http://research.omicsgroup.org/index.php/Personal_lubricant Personal lubricant. OMICS International