Żele intymne potęgujące przyjemność – podstawowe informacje

Nawilżanie nie wynika wyłącznie z powodów praktycznych. Jest to również fantastyczny sposób na zwiększenie przyjemności podczas stosunku lub gry wstępnej, a także uatrakcyjnienie miłosnych igraszek we dwoje. Istnieje całe spektrum doznań, jakich dostarczają żele intymne, począwszy od efektu chłodzącego aż po ciepło. Możecie wypróbować wszystkie żele, jakie są dostępne, jeśli tylko macie na to ochotę. Pomożemy wam podjąć decyzję, przedstawiając kilka zaleceń i pomysłów do wypróbowania. Opiszemy również doznania, jakich dostarcza stosowanie poszczególnych żelów, aby dać wam namiastkę tego, czego możecie się spodziewać.

Rozgrzewające
Rozgrzewający żel potęgujący przyjemność zwiększa swoją temperaturę po kontakcie ze skórą. Może wywołać natychmiastowy efekt podniecenia, szczególnie, jeśli to partner wmasuje żel w waszą skórę. Pamiętajcie, że na początek wystarczy niewielka ilość żelu. Nie śpieszcie się, jeśli nigdy wcześniej nie stosowaliście żelu rozgrzewającego. Jeśli jednak nie jest to dla was nowość, spróbujcie delikatnie dmuchać na skórę pokrytą żelem. Zabieg ten spotęguje efekt rozgrzewania w kontraście z chłodnym powietrzem, dostarczając tym samym bardziej intensywnych doznań.

Chłodzące
Istnieją również żele, które wywołują efekt chłodzenia skóry. Być może brzmi to paradoksalnie, tym bardziej, że w seksie najczęściej chodzi o żar. Niemniej jednak żele te dostarczają ekscytującego chłodu, który wywoła dreszcze na waszych plecach. Polecamy je szczególnie podczas gry wstępnej. Możecie nie mieć ochoty na ich użycie w czasie stosunku i zastąpić je rozgrzewającymi, ale czymże jest sztuka kochania bez eksperymentów?

Smakowe
Żele smakowe potęgujące przyjemność dodają pieprzu miłosnym igraszkom. Sprawiają, że seks oralny smakuje lepiej, a także dostarczają nowych doznań zapachowych i smakowych w łóżku. Żele smakowe Durex są dostępne w różnych smakach owocowych, np. wiśni. Zostały opracowane tak, aby były kuszące i łatwo rozpuszczały się w wodzie. Nałóżcie małą ilość żelu na język, aby sprawdzić smak, zanim zdecydujecie się na więcej.

Delikatne / Praktyczne
Żel Durex Sensilube nie jest tak znany jak żele smakowe. Jest to żel intymny pomocny w przypadku suchości pochwy w czasie stosunku lub przed nim. Mając go w sypialni nie musicie się martwić. Posiada pH zbliżone do pH skóry i łatwo dostosowuje się do temperatury ciała. Dba o wasze części intymne, co pomoże wam cieszyć się wspólnym seksem.

Żele intymne Durex są bezpieczne dla prezerwatyw, więc nie martwcie się! Sprawdźcie, jakiego żelu potrzebujecie i zastosujcie go w waszej sypialni. Większość żelów intymnych rozpuszcza się w wodzie i łatwo zmywa, nie pozostawiając plam. Bawcie się dobrze i eksperymentujcie z żelami Durex!