Wakacyjny seks bez tajemnic

Każda para z niecierpliwością wyczekuje wspólnych, romantycznych wakacji. To jedna z niewielu okazji, kiedy możecie się w pełni zrelaksować, zapomnieć o zmartwieniach i spędzić trochę czasu tylko we dwoje. To nie tylko szansa na odkrycie egzotycznych zwyczajów i przysmaków lokalnej kuchni, ale także na poznawanie nowych sposobów na udany seks. To okazja, aby przenieść Wasze seksualne doznania na całkowicie nowy poziom. Przeżyjcie najlepszy wakacyjny seks Waszego życia!

Dodatkowy bagaż

Odpowiednie przygotowanie to podstawa! Jeśli szykujesz się na romantyczną przygodę, nie zapomnij spakować potrzebnych akcesoriów.

Limit bagażu, który możesz ze sobą zabrać zazwyczaj stanowi spore wyzwanie. Na szczęście Durex Pleasure Ring nie stanowi tutaj problemu. Został on zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej erekcji. Małych rozmiarów pierścień posiada wielką moc, zapewniając maksymalną przyjemność dla obojga partnerów i sprawiając, że stosunek będzie trwał dłużej. Nie zapomnijcie wywiesić na drzwiach znaku „Nie przeszkadzać” zanim zaczniecie korzystać z tego gadżetu!

Podobnie jak inne gadżety erotyczne Durex, Pleasure Ring może być stosowany razem z prezerwatywami Durex i żelami intymnymi na bazie wody. Nie zapomnij zabrać go ze sobą do walizki, kiedy wybieracie się na wspólny romantyczny wyjazd!

Nieplanowane przyjemności

Podczas planowania wakacji łatwo przesadzić. Pochłonięci planowaniem aktywności nastawionych na poznawanie lokalnej kultury i nocnych imprez, nie zapominajmy o wakacyjnym seksie! Warto zostawić sobie w zanadrzu trochę czasu na nieplanowane przyjemności, gdzieś pomiędzy zwiedzaniem muzeum a rezerwacją stolika w restauracji. Nie pozwól, żeby zbyt napięty wakacyjny grafik zepsuł Wam romantyczny nastrój.

Na pewno nie trudno będzie Wam znaleźć sobie zajęcie podczas wyjazdu tylko we dwoje, ale na wszelki wypadek przygotowaliśmy dla Was kilka prostych wskazówek.

Nie ma nic bardziej przyjemnego niż uczucie skóry na skórze po kilku godzinach spędzonych na intensywnym słońcu. Przejdźmy od razu do rzeczy! Dobrze, że zabraliście ze sobą żel intymny Durex. Zaproponuj swojemu partnerowi intymny masaż lub nieziemski seks oralny. Kiedy atmosfera stanie się naprawdę gorąca, Durex Pleasure Ring utrzyma intensywność doznań przez dłuższy czas. W parze z prezerwatywami Durex Invisible sprawdzi się doskonale. Całe szczęście, że zabraliście wszystkie potrzebne rzeczy ze sobą!

 

A może macie do dyspozycji Jacuzzi? Wspólna kąpiel jest niezwykle pociągająca, więc kiedy tylko macie taką możliwość – wykorzystajcie ją jak najlepiej!

Podczas wspólnego wyjazdu zadbajcie o to, aby wykorzystać razem spędzony czas do maksimum. To doskonały sposób na wzmocnienie Waszego związku. Na zmianę dzielcie się swoimi pomysłami na temat tego, co będziecie robić. Podczas pakowania walizki, zastanów się nad pozostawieniem laptopa w domu i wyłącz telefon, jeśli nie jest Ci naprawdę potrzebny. W końcu wakacje to czas tylko dla Was! Odpowiednio się przygotuj i przeżyj wakacje swojego życia!