W pełnym ślizgu

h2>Cała prawda o lubrykantach

Wiele osób uważa, że lubrykantów należy używać tylko w przypadku nadmiernej suchości okolic intymnych. Jednak lubrykanty mogą poprawić niemal każdy rodzaj aktywności seksualnej zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

  1. Istnieją trzy główne rodzaje lubrykantów: Wodne, silikonowe i na bazie substancji oleistych. Lubrykanty wodne występują najczęściej i można je stosować w dowolny sposób. Mogą jednak po pewnym czasie wymagać ponownego nałożenia (można przedłużyć jego działanie spryskując nałożone miejsce wodą). Lubrykanty olejowe co prawda zapewniają doskonały poślizg ale nie są bezpieczne dla prezerwatyw. Lubrykanty silikonowe (np. Durex Play Perfect Glide) łączą najlepsze cechy obu poprzednich rodzajów, zapewniając wysoki poślizg i jednocześnie bezpieczeństwo dla prezerwatyw.

  2. Lubrykanty świetnie nadają się do masturbacji zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. To specyficzne tarcie z poślizgiem zapewnia dodatkowe wrażenia.

  3. Różni ludzie lubią różne lubrykanty, dlatego najlepiej wypróbować kilka różnych rodzajów, aby sprawdzić, który z nich twoje ciało polubi najbardziej.

  4. Olejki do masażu mogą powodować pękanie prezerwatyw, dlatego dla bezpieczeństwa lepiej ich unikać, wybierając zamiast nich lubrykanty. Można też wypróbować żele z serii Durex Play massage 2 w 1 stworzony i do masażu, i do stosowania w miejscach intymnych.

  5. Lubisz dłońmi sprawiać przyjemność swojemu chłopakowi lub swojej dziewczynie? Niewielka porcja lubrykantu ułatwi ci zadanie, zwiększając jednocześnie doznania twojego partnera lub twojej partnerki. Niektóre z nich mają właściwości rozgrzewające, a niektóre mogą wzbogacić pieszczoty o zmysłowy dreszczyk.

  6. Lubisz używać jednocześnie rąk i ust? Wybierz lubrykant smakowy z serii Durex Play i ciesz się smakiem słodkiej truskawki lub egzotycznej marakui. Lubrykanty są też bardzo przydatne w maratonach seksualnych. To jak wizyta w pit-stopie w Formule 1: jeśli będziecie uzupełniali „smarowanie” w trakcie zawodów, wasze „silniki” będą dłużej pracowały.

  7. Rano masz otarcia po seksie poprzedniej nocy, ale nadal chcesz się bawić? Lubrykant pomoże ci zmniejszyć pieczenie w miejscu otarć.

  8. Jeśli szukacie dodatkowych wrażeń, wypróbujcie żele Durex Lovers Connect, dwa zmysłowe lubrykanty stworzone z myślą o obojgu partnerach i cieszcie się zmysłowym dreszczykiem rozkoszy w połączeniu z gorącym dotykiem pożądania.

  9. Chcesz coś zmienić i trochę zaszaleć? Skóra to największa strefa erogenna ciała – spróbuj nałożyć trochę wybranego lubrykantu na ciało partnera lub partnerki, a wasze miłosne uściski gładko zaprowadzą was do szczęścia.
Niewielka porcja lubrykantu ułatwi ci zadanie, zwiększając jednocześnie doznania twojego partnera lub twojej partnerki.